برای به اتمام رساندن عنوان Until Dawn به 9 ساعت زمان نیاز خواهید داشت

۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷

زمان کمی تا انتشار عنوان ترسناک و انحصاری Until Dawn مانده است و دارندگان کنسول PS4، سرانجام قادر هستند که این بازی را در تاریخ 3 شهریور تجربه نمایند. برای جزییات بیشتر لطفا در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بر طبق صحبت های Supermassive Games، استودیو سازنده این بازی، بازیکنان برای به پایان رساندن این عنوان، نزدیک به 9 ساعت زمان نیاز خواهند داشت.

عنوان Until Dawn، انتخاب های متنوعی را در اختیار بازی کنندگان قرار خواهد داد و سازندگان، اطلاع دقیقی درباره مسیر انتخابی بازیکنان ندارند. بنابراین، آنها مجبور بودند که همه انتخاب ها را به شیوه ای طراحی کنند که در نهایت، به پایان رضایت بخشی ختم شوند. این به آن معنی است که آنها نمی توانستند بازی را به شکلی بسازند که تنها در یک ساعت به پایان برسد و این موضوع، سختی های فراوانی را برای آنها به همراه داشته است. با این وجود، سازندگان تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا عنوان زیبایی را خلق نمایند.

Supermassive در این رابطه بیان کرده است:

کار کردن و تمرکز ویژه بر روی انتخاب های مختلف زمان زیادی را از ما گرفت. ما از یک نرم افزار بسیار پیچیده برای انجام دادن این کار استفاده کردیم و در نهایت، موفق شدیم که کار بزرگی را انجام دهیم. ما باید کاری می کردیم که تمام بخش های بازی، از گیم پلی، داستان و دیالوگ های با کیفیتی برخوردار باشند و این موضوع، کار بسیار دشواری بود. احساس می کنم که در اولین تجربه خود، برای به پایان رساندن بازی به 9 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

مردم نظرات متفاوتی در مورد مدت زمان بازی ها دارند. به عنوان مثال، عنوان انحصاری The Order 1886 نزدیک به 6 ساعت به طول می انجامید. نویسنده وبسایت segmentnext بیان کرده است که مشکلی با این مورد نداشته است و احساس می کند که مدت زمان 9 ساعت نیز برای عنوان ترسناک Until Dawn مناسب به نظر می رسد.

عنوان انحصاری Until Dawn قرار است در تاریخ 25 اوت (سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴) برای کنسول نسل هشتمی PS4 منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید