معرفی بازی ایرانی واز واز برای اندروید

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰

طی سال های اخیر روز به روز شاهد عرضه بازی های جدید برای تلفن های هوشمند بوده‌ایم، بازی هایی متنوع که روز‌به‌روز در حال پیشرفت هستند. معیار سنجش این بازی ها مانند بازی های کامپیوتری، گرافیک و داستان و گستردگی… نیست. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

البته همه ی این ها می‌توانند باعث بهتر شدن بازی های موبایل شوند اما بدون این فاکتور ها هم بازی های موبایل می‌توانند به موفقیت های زیادی دست یابند. دقیقا مانند بازی Flappy Birds که بدون داشتن گرافیک و داستان توانست در مدت کمی طرفداران بسیاری جذب کند. پس معیار اصلی یک بازی خوب برای تلفن های هوشمند چیست؟ به نظر اکثر منتقدان این زمینه، عامل موفقیت بازی های موبایل، اعتیاد آور بودن آن هاست. یک بازی اندروید در صورتی موفق می‌شود که بتواند مخاطبش را بارها و بارها به چالش بکشد. طی سال های اخیر بازی‌سازان داخلی ما نیز در زمینه ی تولید بازی برای تلفن های هوشمند عملکرد خوبی داشته اند. واز واز نام یکی از بازی هایی است که به تازگی توسط استودیو بازی سازی غول آخر منتشر شده است. در ادامه این بازی را به صورت مختصر به شما معرفی خواهیم کرد.

بازی ایرانی واز واز

بازی ایرانی واز واز یک بازی رکوردی است که شما باید یکی از کاراکتر های درون بازی رو انتخاب کنید سپس باید به ترتیب روی ستون های پیش رویتان بپرید. این ستون ها در قد های مختلف و فاصله های قرار دارند. کاراکتر شما با لمس کردن کردن صفحه می‌پرد و با نگه داشتن انگشت روی صفحه گوشی شما پرشی طولانی و بلند تر خواهید داشت. کاراکترهایی که در این بازی قرار دارند، همگی شخصیت های محبوب شما هستند. برخی از آن ها عبارتند از جناب خان، ماریو، پوو و…

گیم پلی بازی به گونه ای است که شما را بارها و بارها به سمت خود جذب می‌کند و رقابتی جذاب را بین شما و دوستانتان به وجود می‌آورد. همچنین امتیاز شما در صورت اتصال به اینترنت به صورت آنلاین ثبت شده و می‌توانید برای رسیدن به صدر جدول امتیاز ها تلاش کنید.

شخصیت محبوب پوو در بازی واز واز

طراجی مراحل بازی از بسیار زیبا و دلپسند است و در سرتاسر آن از رنگ های شاد و بسیار پویا استفاده شده است. محیط بازی در عین سادگی کیفیت خوب و قابل قبولی دارد. سختی بازی های در این سبک ارتباط مستقیمی با طراحی محیط بازی دارد. بازی واز واز در ابتدا ممکن است برای شما کمی سخت باشد اما هنگامی که به آن عادت می‌کنید به خوبی می‌توانید پیش بروید.

در آخر لازم به ذکر است که این بازی به صورت رایگان قابل دریافت از کافه بازار می‌باشد و شما می‌توانید از آن لذت ببرید اما برای خریدن سکه درون بازی می‌توانید از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید.

لینک بازی در کافه بازار

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید