تاریخِ انتشار نقد های Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain مشخص شد

۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۲

پس از انتشار دو نقد طوفانی از Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، کماکان طرفداران این اثر منتظر انتشار نقد و بررسی های بیشتر از بازی هستند. اما در نهایت چه زمانی Embargo (ممنوعیت عزل شده توسط سازنده در خصوص انتشار نقد و بررسی ها قبل از انتشار بازی) برداشته می‌شود و نقد های بازی در دسترس همگان قرار می‌گیرند؟ برای دریافت پاسخ این پرسش در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

طبق گزارشات منتشر شده از سوی VideoGamer، نقد و بررسی های The Phantom Pain از دو‌شنبه، ۲ شهریور ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت تهران به صورت عمومی در دسترس قرار می‌گیرند. این وبسایت ادعا دارد دیروز هیدئو کوجیما طی مصاحبه خود اذعان داشته که طرفداران می‌توانند نقد و بررسی های بازی را از ۹ صبح دو‌شنبه (۱۲:۳۰ به وقت تهران) دریافت کنند. همچنین این وبسایت تعدادی ویدئو از گیم‌پلی بازی را که به صورت محرمانه پخش شده بودند تهیه کرده است و بعد از انتشار نقد و بررسی ها آن ها بر روی وبسایت خود قرار می‌دهد.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد. نسخه PS4 بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید