The Coalition قصد عرضه DLC برای Ultimate Edition را ندارد

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۳

The Coalition اعلام کرده است که ساخت Gears of War 4 در اولویت قرار دارد و نباید انتظار عرضه DLC برای Gears of War: Ultimate Edition را داشته باشید. با ما در ادامه همراه باشید.

رییس استودیو The Coalition آقای Rod Fergusson در مصاحبه اطلاعات جدیدی پیرامون آینده عنوان Gears of War: Ultimate Edition داده است. اگر شما منتظر عرضه DLC‌ برای این عنوان بودید، Fergusson معتقد است که تمامی آنچه باید با این بازی عرضه بشود همراه آن است پس منتظر عرضه DLC برای این عنوان نباشید. او در ادامه افزود که ساخت محتوای اضافه برای نسخه Ultimate بر روند ساخت Gears of War 4 تاثیر می گذارد و اگر آن‌ها زمان خود را برساخت نقشه‌ها و محتوای جدیدی بگذارند از کیفیت بازی سال آینده خود می‌کاهند. او در ادامه به این نکته اشاره کرد که این دلیل بر آن نمی‌شود که The Coalition بروزرسانی برای این عنوان عرضه نکند. در صورت وجود هرگونه مشکل این استودیو موظف است که مشکلات آن را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کند. البته عرضه DLC برای یک عنوان بازسازی شده اتفاق نادری است.

Gears of War: Ultimate Edition نسخه بازسازی شده اولین عنوان Gears of War است که قرار است برای Xbox One و Win10 عرضه شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید