کمپانی Nintendo علاقه دارد که فیلم هایی را از روی عناوینش بسازد

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۴

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، ظاهرا نینتندو علاقه دارد که تعدادی فیلم سینمایی را بر اساس بازی هایش بسازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

طرفداران بازی های ویدیویی، همواره علاقه داشته اند که اقتباس های سینمایی عناوین مورد علاقه خود را مشاهده نمایند. همانطور که می دانید، نینتندو عناوین با کیفیت و پرطرفداری را در اختیار دارد و به همین خاطر می تواند فیلم های سینمایی موفقی را از روی عناوین محبوب The Legend of Zelda و Super Mario Bros بسازد.

آقای Shigeru Miyamoto پیشتر اعلام کرده بود که نینتندو دوست دارد تا وارد دنیای سینما شود و آنها می خواهند که اقتباس های سینمایی از بازی های خود بسازند. او همچنین بیان کرده بود که آنها ممکن است یک عنوان جدید را در کنار فیلم سینمایی مرتبط با آن بسازند. Shigeru Miyamoto گفته بود:

در طول این سال ها، افرادی نزد ما آمده بودند و پیشنهاد همکاری در ساخت اقتباس های سینمایی از عناوین ما را می دادند. آنها همچنین می گفتند که ما فیلمی را خواهیم ساخت و شما ساخت بازی را بر عهده بگیرید تا در نهایت این دو را در یک زمان منتشر کنیم. من همیشه احساس می کردم بازی های ویدیویی، یک رسانه تعاملی هستند و همچنین فکر می کردم که فیلم های سینمایی، رسانه ای منفعل هستند و این موضوع آنها را از یک دیگر متمایز می کرد.

او در ادامه گفته بود که نینتندو اخیرا به این نتیجه رسیده است که بازی های ویدیویی، سازگاری خوبی با فیلم های سینمایی دارند و امکان ساخت فیلم های سینمایی در آینده وجود خواهد داشت. Shigeru Miyamoto بیان کرده بود:

اخیرا تلاش کردیم که نگاه جامع تری نسبت به نقش Nintendo به عنوان یک کمپانی سرگرمی داشته باشیم و به این نتیجه رسیدیم که ممکن است فیلم های سینمایی، همخوانی خوبی با بازی های ویدیویی داشته باشند. در آینده به احتمال زیاد بر روی اقتباس های سینمایی از روی عناوینمان نیز کار خواهیم کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید