بازی Azure Striker Gunvolt هفته بعد به استیم می‌آید

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴

بازی Azure Striker Gunvolt هفته بعد در استیم (Steam) منتشر خواهد شد. بازی Azure Striker Gunvolt یک عنوان پلتفرمر دو بعدی می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی Azure Striker Gunvolt توسط آقای Keiji Inafune -سازنده بازی Mega Man- و شرکت Inti Creates برای کنسول 3DS ساخته شده بود. این عنوان هفته بعد برای رایانه های شخصی به قیمت 14.99 دلار عرضه خواهد شد.

برخلاف نسخه 3DS این عنوان که برای غربی ها ساخته شده بود، نسخه استیم دارای زبان اصلی ژاپنی می‌باشد. این بازی همچنین به همراه صدای زمینه ژاپنی و زیرنویس انگلیسی برای دیالوگ های مراحل خواهد آمد.

ویژگی های دیگری که قرار است به نسخه رایانه های شخصی بیایند، از این قرارند: بازی با دو صفحه نمایش (two-screen play)، هشت گزینه برای تنظیمات زبان و حالت جدید Speedrun. این عنوان همچنین در آینده بروزرسانی هایی را دریافت خواهد کرد.

ادامه داستان بازی Azure Striker Gunvolt، در حال ساخت برای 3DS می‌باشد.

بازی Azure Striker Gunvolt توسط شرکت Inti Creates ساخته و منتشر شده است. این بازی در سبک پلتفرمر دو بعدی قرار دارد و در بیست و نهم اوت 2014 (مصادف با جمعه، ۷ شهریور ۱۳۹۳) برای 3DS منتشر گردید. نسخه رایانه های شخصی قرار است هفته بعد در استیم منتشر شود. این عنوان تنهای دارای حالت تک نفره می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید