بتای Call of Duty Black Ops 3 در اختیار تمام دارندگان PS4

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۲

ساعتی پیش، استدیو Treyarch سازنده‎ی بازی محبوب و مورد انتظار Call of Duty Black Ops 3 اعلام کرد نسخه‎ی بتای بخش چندنفره‎ی این بازی از هم‎اکنون در اختیار تمامی دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی می‎باشد. برای دریافت جزییات بیشتر در ادامه‎ی مطلب با گیمفا همراه باشید.

حتما در جریان هستید که مدتی قبل استدیو Treyarch و اکتیویژن، سازنده و ناشر بازی Call of Duty Black Ops 3 اعلام کردند که بتای این عنوان تنها برای کسانی در دسترس خواهد بود که نسخه‎ی پلی استیشن ۴ بازی را پیش خرید کرده و سپس از طریق دریافت یک کد می‎توانند به بتای بازی دسترسی یابند. اما ساعتی قبل سازنده‎ی بازی از طریق توئیتر تغییرات صورت گرفته در این مورد را اعلام کرد و بر این اساس، بتای Call of Duty Black Ops 3 برای تمامی دارندگان پلی استیشن ۴ از هم‎اکنون آزاد و قابل بازی است و پیش ‎خرید کردن بازی دیگر شرط لازم برای دسترسی به این نسخه نمی‎باشد. متن پیام توئیتر سازندگان بازی را می‎توانید در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

بتای Call of Duty Black Ops 3 تا تاریخ ۲۳ اگوست ادامه خواهد داشت. این نسخه شامل سه نقشه و هفت مد مختلف می‎باشد که البته به گفته‎ی سازندگان ممکن است نقشه و یا مد جدیدی نیز در طول تست بتا به این نسخه اضافه شود.

بازی Call of Duty Black Ops 3 که در سبک شوتر اول شخص دارد، در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ برابر با ۱۵ ابان ۱۳۹۴ توسط اکتیویژن منتشر خواهد شد. پلتفرم‎های مقصد این بازی شامل PC ،XBOX ONE ،XBOX 360 ،PS3 و PS4 می‎باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید