طرفداران The Witcher 3 مادهای زیادی را برای این عنوان ساخته اند

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۴

همانطور که اطلاع دارید، ModKit رسمی عنوان The Witcher 3 در هفته گذشته منتشر شد. بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، ظاهرا ماد سازان عنوان زیبای The Witcher 3، عملکرد بسیار خوبی داشته اند. برای دریافت جزییات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

مدتی پیش، استودیو CD Projekt RED به شکل رسمی ابزار ماد سازی The Witcher 3: Wild Hunt را در اختیار طرفداران بازی قرار داد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در طول این مدت، ماد سازان فعالیت بسیار زیادی داشته اند و ماد های خلاقانه ای را برای این عنوان ساخته اند.

تاکنون، ماد های زیادی برای این عنوان بزرگ ساخته شده است. ممکن است که این نکته، باعث ایجاد سردرگمی در برخی از طرفداران بازی شود. ظاهرا وبسایت Pcgamesn به خوبی از این موضوع آگاهی داشته است و به همین خاطر، مقاله ای را در این رابطه منتشر کرده است که از طریق این لینک می توانید آن را مشاهده نمایید.

بر طبق گفته های این وبسایت، بهترین ماد گرافیکی منتشر شده برای این عنوان، E3FX نام دارد. این ماد، کیفیت جنبه های بصری بازی را افزایش خواهد داد و با استفاده از آن، گرافیک بازی به اولین نمایش های این عنوان در مراسم E3 نزدیک خواهد شد. همچنین، PhotoMode, UBER Fidelity Suite و Cutscene Lighting mod سایر مادهای خوب این عنوان هستند. Cutscene Lighting mod باعث بهبود سیستم نورپردازی بازی در هنگام میان پرده ها خواهد شد.

لیست کامل ماد های منتشر شده برای عنوان The Witcher 3 را می توانید در وبسایت nexusmods مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید