سونی از Walkman هایی با طرح Metal Gear Solid 5 رونمایی کرد [بروزرسانی شد]

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳

اگر دارای حافظه خوبی هستید، حتما به خاطر دارید که در سال 2010 میلادی، سونی از Walkman هایی با طرح بازی Metal Gear Solid: Peace Walker رونمایی کرد. حال تاریخ تکرار شده و قرار است همراه با جدیدترین نسخه سری، Walkman هایی با طرح Phantom Pain منتشر شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

Walkman ZX series NW-ZX2، که به صورت محدود تولید می شود، دارای آرم Outer Heaven، حافظه 128 گیگابایتی، یک عدد booklet، قاب چرمی با آرم Outer Heaven، تعداد 10 عدد از موزیک های بازی، افکت صوتی و چهار تصویر پس زمینه می باشد. این Walkman با قیمت ¥140,000 معادل با 1128 دلار عرضه خواهد شد.

با یک جستوجوی ساده می توان پی برد قیمت این Walkman مشابه با نسخه های استاندارد NW-ZX2 می باشد، اما پرداخت مبلغ 1128 دلار برای یک MP3 player، قطعا زیاد خواهد بود.
در کنار مدل NW-ZX2، مدل Walkman A series NW-A16 version با قیمتی منطقی‌تر به فروش می رسد. این مدل دارای 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی بعلاوه 2 عدد از soundtrack های بازی بوده و به قیمت 229 دلار، به فروش می رسد.

همچنین دو تبلت با طرح Metal Gear Solid 5 و گوشی هوشمند Xperia™ J1 Compact با طرح Metal Gear Solid 5 نیز به فروش خواهند رسید.
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در اولین روز ماه سپتامبر برای پلتفرم های PS4 ،PC ،PS3 ،Xbox one و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

بروزرسانی : تصاویر افزوده شد.

Metal Gear Online نیز در تاریخ 6 اکتبر برای کنسول ها و در ماه ژانویه سال 2016 میلادی برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید