آشوب در جاده‌های ایران | نگاهی بر بازی ایرانی ماشین جنگی تانگو

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

اولین باری که به ظاهر بازی نگاه می‌کنیم، ناخودآگاه یاد بازی Road Riot می‌افتیم. خود سازندگان هم این را قبول دارند و در توضیحات بازی در کافه بازار، با لحنی طنزآمیز به آن اشاره کرده‌اند. با وجود این شباهت، ماشین جنگی تانگو یک سری فاکتورهای بخصوص دارد که در نمونه خارجی‌اش دیده نمی‌شود.

اولا که در این بازی با ماشین‌ها و فضای ایرانی طرف هستید و دوما برخلاف آن بازی، در ماشین جنگی تانگو می‌توانید به رقابت آنلاین با دیگران بپردازید!غیر از این، تمام چیزهایی که از یک بازی اینچنینی بخواهید را دارد. چند ماشین ایرانی و خارجی مختلف هست که هر کدام از نظر قدرت از قبلی قوی تر است. در عین حال برای هر ماشین دو سلاح دیگر ساخته شده که با باز کردن آن‌ها می‌توانید در رقابت‌ها بهتر ظاهر شوید. انواع و اقسام تقویت‌کننده‌ها مانند اهنربا، تیر دوبرابر و امتیاز دوبرابر و… هم در بازی هست که تنوع بازی را دوچندان می‌کند.

استودیوی تانگو گیمز خوب توانسته بازی را از آب در بیاورد و تقریبا هیچ مشکل فاحشی در گیم‌پلی بازی مشاهده نمی‌شود. با این حال جای خالی ماموریت‌های روزانه در بازی حس می‌شود. همچنین بهتر بود اسلحه و شکل تیرهای خودروها با هم فرق کنند. البته با توجه به این که فقط یک هفته از انتشار این بازی می گذرد و کار بی‌وقفه تیم سازنده برای انتشار آپدیت‌های جدید و رفع مشکلات جزیی بازی، احتمال تقویت این جنبه‌های بازی در آینده وجود دارد.

در آخر باید تاکید کنیم که شباهت زیاد ماشین جنگی به بازی Road Riot، ناشی از تقلید محض نیست، بلکه تقلیدی آگاهانه برای ایرانی‌سازی سبکی محبوب است.


بازی ماشین جنگی تانگو را می توانید از این لینک دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید