مایکروسافت: 98 درصد از تمرکز Xbox One برروی بازی‌هاست

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰

زمانی که Xbox One معرفی شد بسیاری آن را دستگاهی می‌دیدند که توجه آن برروی تلویزیون و محتوای آن بود و بازی صرفا یک قابلیت جانبی آن دیده می‌شد اما حال هدف مایکروسافت تغییر کرده است. با ما در ادامه همراه باشید.

Shannon Loftis مدیر بخش انتشارات عناوین انحصاری مایکروسافت از اهمیت این شرکت به بازی‌ها و محتوای آن می‌گوید. به عقیده او طرفدارن اصلی کنسول Xbox One گیمرها هستند و هدف مایکروسافت راضی نگه داشتن آن‌هاست. Loftis در ادامه به این نکته اشاره کرد که هم‌اکنون 98 درصد از تمرکز Xbox One برروی بازی‌ ها و محتوای آن است و همچنین عرضه عناوین انحصاری برای آن است.

اگر به عناوین انحصاری که توسط مایکروسافت عرضه می‌شود نگاهی بیندازدید می‌‌بینید که هدف این شرکت نسبت به سال 2013 به کل تغییر کرده است در سال 2015 شاهد عرضه عناوینی چون Forza Motorsport 6 ، Halo 5: Guardians و Rise of the Tomb Raider هستیم. سال 2016 نیز بهتر از سال 2015 است و عناوینی مثل Quantum Break ، Scalebound ، ReCore و Gears of War 4 عرضه می‌شوند البته قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل نیز که اجازه می‌دهد بسیاری از بازی‌ های Xbox 360 را برروی Xbox One بازی کنید، بسیار عالی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید