نظر شما درباره دمویی از Unreal Engine 4 که در آن از DirectX 12 استفاده شده چیست؟

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷

هنگامی که از Unreal Engine 4 اسمی برده می‌شود، تنها یک چیز به ذهن می‌رسد؛ “گرافیک”! موتور قدرتمند Unreal Engine 4 که بار ها و بار ها با دمو های تکنیکی خود ستایش همگان را به همراه داشته است، اکنون با بهره گیری از DirectX 12، مرز واقعیت و بازی ها را به چیزی گنگ تبدیل کرده است! با ما همراه باشید.

به تازگی کانال CryZENx در YouTube ویدیویی را منتشر کرده است که در واقع ترکیبی از بازی Metroid Prime (انحصاری نینتندو) و دموی تکنیکی “Sun Temple” می‌باشد. در این دمو؛ شاهد شخصیت Samus از زاویه دید اول شخص و کاوش در معبد خورشید و استفاده از اسلحه اصلی هستیم. جلوه های گرافیکی در دمو بیداد می‌کنند! همه چیز سرسام آور است؛ از افکت های نور گرفته تا جزئیات سایه ها، بافت ها، فیزیک های آتش و بازتاب نور محیط، همه و همه باعث می‌شوند که برای لحظاتی در این دمو غرق شوید. حال شما را به دیدن آن دعوت می‌کنم:

مشاهده آنلاین:

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

از آنجا که هنوز اطلاعات کاملی از Benchmarks های DirectX 12 منتشر نشده و یا دمو های تکنیکی زیادی را از آن ندیده ایم، از تاثیر کلی این API چیز زیادی نمی‌دانیم. لازم به ذکر می‌باشد که این دمو تکنیکی توسط Unreal Engine 4.9 ساخته شده است.

0
0

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید