بازی Duck Hunt را در Heroes of the Storm تجربه کنید+ویدئو

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
اضافه شدن نقشه و قهرمان جدید در آینده ای نزدیک برای بازی Heroes of the Storm

بازی Duck Hunt در Heroes of the Storm قابل تجربه می‎‌باشد؛ این دلیلی دیگر برای تجربه کردن Heroes of the Storm است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده ویدئو در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی Heroes of the Storm این هفته بروزرسانی شد و شخصیت راهب Diablo 3 را به آن افزوده گردید. این بروزرسانی همچنین چندین باگ را برطرف کرده و ویژگی ها و محتوای جدیدی را به بازی افزوده است.

چیزی که شرکت Blizzard به کسی نگفت، این بود که بازی Duck Hunt -یکی از معروفترین عنوان های شرکت Nintendo- را به بازی Heroes of the Storm افزوده است.

این ایستر اگ توسط کاربر یوتیوب NexusHeroes کشف شده و او نحوه کار این ایستر اگ را در ویدئو نشان داده است. شما برای تجربه بازی Duck Hunt باید در صفحه شخصیت راهب (Monk) بر روی درختان کلیک کنید تا بازی Duck Hunt شروع شود. بهتر است خود ویدئو را ببینید تا این ایستر اگ را بهتر مشاهده کنید.

شما را دعوت به مشاهده ویدئو منتشر شده می‌کنیم.

[jwplayer mediaid=”259624″]

دانلود ویدئو با کیفیت 1080p

دانلود ویدئو با کیفیت 720p

بازی Heroes of the Storm توسط Blizzard ساخته و منتشر شده است. این بازی در سبک MOBA با زاویه دید سوم شخص قرار دارد و در دوم ژوئن امسال (مصادف با سه شنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۴) برای ویندوز مایکروسافت و OS X منتشر شد. این عنوان تنها دارای حالت چندنفره می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید