دو مدل از مجسمه‎ی جدید و کمیاب Ryu Hayabusa به فروش خواهد رسید

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۵

شرکت Multiverse Studio که در زمینه‎ی ساخت اسباب‎بازی فعالیت دارد 2 مدل جدید از مجسمه‎ی زیبای Ninja Gaiden 3: Ryu Hayabusa را معرفی کرد.اطلاعات و جزییات کامل مربوط به این مجسمه‎ها را می‎توانید در ادامه‎ی مطلب مشاهده نمایید.

– مدل “Bludgeoning Staff Variant ” : این مدل بر خصوصیات مرگبار ریو هایابوسا تمرکز دارد و در اطلاعات مربوط به فروش ان جمله‎ی ” خون و خشونت اضافی ” به چشم می‎خورد. در این مدل ظاهر ریو هایابوسا کاملا خونی است و اسلحه‎ی Lunar Staff را در دست دارد که این اسلحه نیز پوشیده از خون است. همچنین این مجسمه با شمشیر اصلی ریوهایابوسا نیز تولید خواهد شد.

– مدل “Retro Blue Variant ” : ظاهر این مجسمه از ظاهر ریو هایابوسا در بازی Ninja Gaiden که در سال 1988 برای NES تولید شد، الهام گرفته شده است و در ان ریو دو کاتانا به دست گرفته است. Multiverse در باره‎ی این مدل و در اطلاعات فروش ان جمله‎ی ” برای قطعه قطعه کردن و بریدن بیشتر ” را ذکر کرده است.

هردوی این مدل‎ها بسیار کمیاب هستند و تنها 100 عدد از هرکدام تولید خواهد شد. قیمت هر کدام از این مجسمه ها نیز برابر با 300 دلار می‎باشد.در درون این مجسمه ها برای جذابیت بیشتر و سینمایی تر شدن از تکنولوژی LED نیز استفاده شده است و بر روی زمینی که ریو هایابوسا روی ان قرار دارد اعضای قطع شده‎ی دشمنان او به چشم می‎خورد.برای دیدن جزییات بیشتر می‎توانید در انتهای مطلب تصاویر کاملی را از هر دو مدل این مجسمه‎ی زیبا مشاهده نمایید.

این مجسمه‎ها در نمایشگاه PAX Prime که این ماه در امریکا و در شهر سیاتل برگزار خواهد شد قابل خرید خواهند بود و مجسمه‎های فروخته نشده پس از نمایشگاه در وبسایت سازنده به فروش خواهند رسید.قطعا این مجسمه‎ها برای طرفداران سرسخت عنوان نینجا گایدن و ریوهایابوسا بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند و البته هدیه‎ی خوبی نیز برای ان‏‎ها محسوب می‎شوند.

نظر شما در مورد این مجسمه‎ها چیست؟ ایا شما به سری بازی‎های نینجا گایدن علاقمند هستید؟ ما را از نظرات خود مطلع نمایید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید