فروش Red Dead Redemption به ۱۴ میلیون نسخه رسید!

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۲

 

عنوان زیبا و محبوب Red Dead Redemption پنج سال پس از انتشار همچنان به موفقیت‎های خود ادامه می دهد و موفق شده است به امار فروش خیره کننده‎ای دست پیدا کند.برای اطلاع از جزییات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Take-Two Interactive این هفته و در جدیدترین “shareholder outreach” خود، اطلاعات جدیدی را از فروش بازی وسترن اکشن جهان ازاد خود منتشر کرده است که طبق ان Red Dead Redemption موفق شده است تاکنون به فروشی بیش از ۱۴ میلیون نسخه در سراسر دنیا دست پیدا کند که یک موفقیت بسیار عظیم و البته نه دور از انتظار برای این بازی محسوب می شود.‎‎ همچنین اعلام شده است بسته ی الحاقی زامبی محور این بازی با نام Undead Nightmare نیز ” از لحاظ اقتصادی موفق عمل کرده ” است.

بسیاری از گیمرها در سراسر دنیا منتظر اعلام خبر ساخته شدن نسخه‎ی دوم این بازی زیبا هستند و البته راک‎استار نیز دلایل زیادی برای انجام این کار دارد. اولین نکته فروش فوق العاده‎ی نسخه ی اول بازی است که هر کمپانی و ناشری را ترغیب به ساخت ادامه برای ان می کند و همچنین اقای Strauss Zelnick رییس Take-Two Interactive از این فرنچایز به عنوان ” فرنچایزی همیشگی ” نام برده است.

در راس تمام این دلایل که ساخت نسخه‎ی دوم را محتمل می کند این نکته وجود دارد که سازنده ی نسخه ی اول بازی یعنی Rockstar San Diego اکنون ۴۲ موقعیت شغلی خالی را در صفحه ی کاری خود اعلام کرده است که در انها در خواست استخدام یک برنامه نویس گیم‎پلی مشتاق با تجربه‎ی کار بر روی بازی های سوم شخص نیز به چشم می خورد و حتما می دانید که نسخه ی اول بازی Red Dead Redemption نیز در سبک سوم شخص قرار دارد. البته تمام این موارد گمانه‎زنی‎هایی بیش نیستند و تا اعلام خبر قطعی ساخت نسخه ی دوم بازی توسط راک‎استار تنها باید با دل‎خوشی به این شایعات بسنده کنیم.

بازی Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ برای پلتفرم‎های پلی استیشن‎۳ و ایکس‎باکس ۳۶۰ منتشر شده است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید