Bethesda هیچ گونه نگرانی در رابطه با گرافیک عنوان Fallout 4 ندارد

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱

ظاهرا Bethesda هیچ گونه نگرانی در رابطه با گرافیک نسبتا پایین عنوان مورد انتظار Fallout 4 ندارد. برخی از طرفداران، انتقاداتی را به گرافیک نسل قبلی این عنوان وارد کرده بودند. اخیرا رییس Bethesda، پاسخ این انتقادات را داده است. برای جزییات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بعد از اینکه عنوان Fallout 4 در ماه ژوئن معرفی شد، برخی از طرفداران به دلیل گرافیک پایین این عنوان، انتقاداتی را به Bethesda وارد کردند. Bethesda اخیرا اعلام کرده که از این انتقادات آگاه است و این موارد آنها را ناراحت نکرده است.

آقای Pete Hines، رییس Bethesda، به تازگی مصاحبه ای را با وبسایت Metro UK انجام داده است. او بیان کرد که هیچ وقت نمی توان رضایت همه طرفداران را به دست آورد. ایشان در این رابطه گفت:

پس از 16 سال فعالیت در صنعت بازی های ویدیویی، این موضوع برای من عجیب نیست. در واقع اگر بخواهم به صورت کلی بگویم ما بخشی از سرگرمی هستیم. در سایر بخش های مشابه نیز توافق همه جانبه در مورد موضوعات مختلف وجود ندارد.

Hines ادامه داد:

ممکن است برخی از افراد احساس کنند که گرافیک این بازی در سطح خوبی قرار ندارد یا اینکه گیم پلی و فضای آن رضایت بخش نیست. با این وجود، در پایان، همه این موارد دیدگاه های شخصی طرفداران هستند. من سعی کرده ام که اطلاعات بازی را به بهترین شیوه در اختیار طرفداران قرار دهم تا دید خوبی نسبت به بازی داشته باشند. در واقع، این کاری است که ما تلاش کرده ایم در اینجا انجام دهیم و به همین شکل نیز خواهد ماند.

ظاهرا گرافیک عنوان Fallout 4 نتوانسته رضایت همه طرفداران را به دست آورد، با این حال، این بازی از ویژگی های متنوعی برخوردار است و جهان وسیعی دارد. همانطور که آقای Hines در جریان همایش E3 اعلام کرده بود، تمرکز تیم سازنده بازی بیشتر بر روی گیم پلی این عنوان قرار داشته است و جنبه های بصری در اولویت های بعدی تیم سازنده بازی قرار داشته است.

در حقیقت، این عنوان از نظر ظاهری شباهت های زیادی به بازی Fallout 3 دارد اما در یک نگاه کلی، گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد. سازندگان بیان کرده اند که آنها تلاش کرده اند تا از بازخورد های افرادی که قسمت های قبلی سری را تجربه کرده اند، استفاده کنند. بر طبق گفته های Hines، این بازخوردها در اضافه کردن برخی از المان های گیم پلی نقش زیادی داشته است.

Hines احساس می کند که افراد زیادی منتظر عنوان Fallout 4 هستند و همچنان می خواهند که اطلاعات بیشتری را از این بازی دریافت کنند و آن را تجربه نمایند.

Hines گفت:

بنابراین، تنها می خواهم که این افراد را مد نظر قرار دهم. مشخص است که همه بازیکنان، این عنوان را خریداری نخواهند کرد و به احتمال زیاد آنها دلایل خوبی برای این موضوع دارند.

عنوان مورد انتظار Fallout 4 قرار است در تاریخ 10 نوامبر (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PC, PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید