بازی Final Fantasy VII در سراسر جهان 11 میلیون نسخه فروش داشته است

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۲

همانطور که می‌دانید بازی Final Fantasy VII به تازگی برای سیستم عامل iOS منتشر شده است به همین خاطر به تازگی شرکت Square Enix اعلام کرده است که بازی بسیار محبوب Final Fantasy VII در سرتاسر جهان 11 میلیون نسخه فروش داشته است. برای جزییات بیش‌تر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

این میزان فوق العاده مربوط به فروش بازی بر روی پلتفرم های PlayStation 1 و PC و همچنین فروش دیجیتالی بازی در شبکه های Steam ،PlayStation Network و در نهایت iOS می‌باشد. اکنون این بازی که 18 سال از عرضه‌اش می‌گذرد، با این فروش نشان داده است که توانسته رضایت طرفداران را همیشه جلب کند.

پورت نسخه iOS دچار تغییرات اندکی هم خواهد بود. شما در این نسخه می توانید برخی نبرد ها را رد کنید. می توان گفت به نوعی گیم پلی بازی برای نسخه موبایل تنظیم شده است. قیمت Final Fantasy VII برای این سیستم عامل 20 دلار خواهد بود. درحالی که نسخه استیم 12 دلار و نسخه قابل دانلود در PlayStation Network فقط 10 دلار بود.

لازم به ذکر است که پورت معمولی و همچنین نسخه Remake بازی Final Fantasy VII برای کنسول PS4 معرفی خواهد شد.

در E3 امسال بود که بالاخره پس از مدت ها انتظار Final Fantasy VII Remake به صورت رسمی توسط شرکت Square Enix برای کنسول PS4 معرفی شد. این نسخه که شامل تغییرات زیادی خواهد بود، بدون شک می تواند فروش خوبی داشته باشد و فروش کلی این نسخه را بسیار افزایش دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید