شایعه: مایکروسافت کنسول Xbox One Mini را در سال 2015 عرضه خواهد کرد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد تا مدل جدیدی از کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان را در سال 2015 معرفی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اخیرا یک وبسایت چینی به نام WPDang اطلاعاتی را منتشر کرده است که بیان می کند کنسول Xbox One Mini در اکتبر امسال معرفی خواهد شد. این وبسایت اعلام کرده است که این سری تازه همانطور که از نامش بر می آید، کوچکتر از کنسول اصلی است و صدای کمتری را نیز تولید خواهد کرد. همچنین، بر اساس اطلاعات منتشر شده، این مدل جدید فاقد Blu Ray player خواهد بود و کاربران باید بازی ها را به صورت دیجیتالی دانلود نمایند.

مایکروسافت هنوز بیانیه ای در رابطه با این شایعه منتشر نکرده است. از طرفی، صحت این اطلاعات نیز هنوز اثبات نشده است. این موارد باعث شده است تا این اطلاعات در حد شایعه باقی بماند. وبسایت چینی همچنین بیان کرده است که مایکروسافت علاوه بر مدل تازه کنسول Xbox One، یک مدل جدید از سری Lumia را در کنار Surface Pro 4 و همچنین Microsoft Band 2 معرفی خواهد کرد.

با توجه به موارد بیان شده، کم صدا بودن و ابعاد کوچک تر از مزیت های این مدل تازه خواهد بود و همچنین فقدان Blu Ray player یک ضعف برای این مدل محسوب خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید