کوجیما تصویر جدیدی از Metal Gear Solid 5 به اشتراک گذاشت

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۷

تنها دو هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۵، یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، فاصله داریم که دقایقی قبل هیدئو کوجیما (سازنده این عنوان) تصویر جدیدی از شخصیت اصلی بازی (اسنیک) را در توییتر خود به نمایش گذاشت.

همانطور که مطلع هستید هیدئو کوجیما سخت در حال توسعه یک لانچ تریلر از بازی است که تا چند روز آینده از آن پرده برداری می‌کند. اما اگر شما هم از آن دسته طرفدارانی هستید که حتی یک ساعت هم نمی‌توانید برای تماشای این تریلر صبر کنید، نگران نباشید; چرا که تصویر زیر بخشی از صحنه‌ی درون لانچ تریلر را به نمایش می‌گذارد:

ساخت لانچ تریلر MGSV TPP تقریبا به پایان رسیده است، اما کمی بیشتر جای کار دارد.

وی در ادامه اظهار داشت که انتظار یک تریلر “هالیوودی” را نداشته باشید و این تریلر را به عنوان یک تریلر “دست ساز” در نظر بگیرید. تصویر بالا Big Boss را در یک راهرو که بسیار شبیه به راهروی درون Ground Zeroes است، در حال راه رفتن نشان می‌دهد. همچنین لباس، حالت خون ها بر روی صورت و عدم وجود شاخ بر روی سر وی بسیار با ویژگی های Big Boss درون Ground Zeroes شباهت دارند. آیا به Ground Zeroes باز می‌گردیم؟

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد. نسخه PS4 بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و نسخه Xbox One با رزولوشن ۹۰۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید