سیستم مورد نیاز Fallout 4 چه زمانی مشخص می‌شود؟ بتسدا پاسخ می‌دهد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

کمپانی بستدا اعلام کرد که حداقل سیستم مورد نیاز برای عنوان نقش آفرینی اش با نام Fallout 4 را یک ماه پیش از عرضه رسمی آن مشخص خواهد کرد. قرار است که این عنوان در ماه نوامبر سال جاری برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Pete Hines، معاون بخش بازاریابی کمپانی بتسدا، گفت که سیستم مورد نیاز برای اجرای Fallout 4 بر روی رایانه های شخصی در ماه اکتبر اعلام می‌شود و کسانی که قصد دارند Fallout 4 را بر روی رایانه ای شخصی خودشان تجربه کنند می‌توانند در طی این مدت سخت افزار سیستم خود را افزایش داده و Fallout 4 را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کنند که انتظار می‌رود در این حالت آن ها شاهد کیفیت و نرخ فریم بالاتری نسبت به نسخه کنسولی این بازی داشته باشند.

Pete Hines در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توییتر در مورد همین موضوع توضیح داد:

ما معمولا سیستم مورد نیاز بازی را یک ماه و یا زمان کمتری قبل از انتشار بازی اعلام می‌کنیم.

او این سخنان را در پاسخ به یک سوال، که برای نصب Fallout 4 چقدر فضا بر روی هارد دیسک نیاز است، نوشته است. این بازی جهانی بسیار بزرگ و حدود 400 ساعت محتوا دارد که خود رقم بسیار بزرگی است. احتمال بسیار بالایی وجود دارد که این عنوان فضای هارد دیسک بسیار بالایی را همچون The Witcher 3 و دیگر بازی های هم رده اش بطلبد.

Fallout 4 در تاریخ 10 نوامبر سال 2015 میلادی مصادف با 19 آبان سال 1394 هجری شمسی برای اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید