آیا Fallout 4 می تواند موفقیت Skyrim را تکرار کند؟ Bethesda می گوید بله!

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷

عنوان Fallout 4 یکی از بازی های مورد انتظار و صد البته بزرگ شرکت Bethesda می باشد که در سال 2015 منتشر خواهد شد و خیلی ها انتظار این بازی را می کشند. اما سوال اینجاست که این بازی می تواند موفقیت Skyrim را تکرار کند؟ Bethesda می گوید بله! با ما در ادامه خبر همراه شوید.

اینطور که گزارشات به دست ما رسیده، شرکت سازنده امیدوار است که بازی Fallout 4 بتواند حتی بیشتر از The Elder Scrolls V: Skyrim بفروشد. آنها اعتقاد دارند این تاریخ انتشار برای آنها خوش یمن بوده و آنها می توانند فروش بالایی داشته باشند.

صحبت های Pete Hines درباره این بازی در ادامه آمده است:

من مطمئن هستم ما موفقیت های گذشته خودمان را مجدد بدست می آوریم. این تاریخ انتشار شانس ماست و ما همیشه در این تاریخ موفق بوده ایم. سخت است بگویم چقدر برای بازی تلاش کرده ایم و چقدر بازی بزرگ است. منتظر باشید تا منتشر شود!

طبق آخرین صحبت های سازنده، آنها دیگر موجودی Fallout 4: Pip-Boy Edition را برای فروش نداشته و می خواهند هرچه سریعتر انبار ها را از این نسخه پر کنند. پس همین نوید فروش بالای این بازی را می دهد. اما نمی دانم چرا من علاقه ای به این بازی ندارم! شاید بهتر باشد نسخه قبلی آن را تجربه کنم که شاید به این بازی امیدوار شوم!

Fallout 4 قرار است در تاریخ سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴ برای PC، Playstation 4، و Xbox One منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید