عنوان ReCore در انحصار Xbox One قرار دارد و برای PC منتشر نخواهد شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۸

مدتی قبل، اطلاعاتی منتشر شده بود که بیان می کرد عنوان ReCore از انحصار کنسول نسل هشتمی XboxOne خارج شده و قرار است که برای پلتفرم محبوب PC نیز منتشر شود. در واقع، این اطلاعات از رزومه کاری یکی از اعضای استودیو  Armature سرچشمه می گرفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Bobby Pavlock که یکی از سازندگان بازی می باشد، در رزومه کاری خود اشاره کرده بود که عنوان ReCore علاوه بر کنسول Xbox One برای PC نیز منتشر خواهد شد. او به تازگی رزومه خود را بروز رسانی کرده و بیان کرده است که این عنوان، تنها برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت منتشر خواهد شد.

به نظر می رسد که این صرفا یک اشتباه از طرف مدیر طراحی استودیو Armature بوده است، اما مطمئنا اگر این بازی برای PC نیز منتشر شود همه خوشحال خواهند شد. به این خاطر که همه طرفداران، از دیدن نمایش این عنوان در E3 2015 شگفت زده شدند. در طرف دیگر، ظاهرا مایکروسافت علاقه دارد که این عنوان زیبا را تنها برای کنسول خود منتشر کند.

همچنین آقای  Thomas Keene که مهندس نرم افزاری Armature Studios می باشد، در پروفایل LinkedIn خود، اطلاعاتی را منتشر کرده است که باعث امیدواری PC گیمرها می شود. او بیان کرده است که بر روی عنوانی کار می کند که قرار است برای پلتفرم های Xbox One و PC منتشر شود. او نامی از عنوان مورد نظر نبرده است. با توجه به این مورد که ایشان به مدت 11 ماه در این استودیو فعالیت کرده است، به احتمال زیاد عنوان مورد نظر همان بازی ReCore است.

بر طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است این بازی، تنها برای Xbox One عرضه خواهد شد. اما می توان از زاویه دیگری نیز به این موضوع نگاه کرد. ممکن است که مایکروسافت قصد داشته باشد تا برای افزایش قروش بازی بر روی اکس باکس وان، این موضوع را از طرفداران مخفی کند و پس از گذشت مدتی از انتشار بازی برای این کنسول، نسخه PC را نیز معرفی نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید