به نظر می رسد که MGS V: The Phantom Pain از مدت زمان زیادی برخوردار باشد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۲

عنوان مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain تا چند روز دیگر عرضه خواهد شد. در طول این مدت، سازندگان تلاش کرده اند که اطلاعات زیادی را از بازی فاش نکنند. با این حال، بر طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده است، ظاهرا MGS V: The Phantom Pain از مدت زمان بالایی برخوردار است. برای جرئیات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

کونامی اخیرا همایشی را برای اهالی رسانه برگزار کرده بود. این موضوع باعث شده است که اطلاعاتی از این عنوان به بیرون درز کند. در این اطلاعات، به مدت زمان طولانی بازی نیز اشاره شده است.

دیروز Konami رویدادی را در ارتباط با عنوان MGS V: The Phantom Pain در شهر Los Angeles برگزار کرده بود. اهالی رسانه به این مراسم دعوت شده بودند تا بتوانند نسخه ای نسبتا کامل از بازی را آزمایش کنند.

Yong Yea از محبوبیت نسبتا بالایی در شبکه YouTube برخوردار است و همچنین یکی از اعضای اصلی انجمن Metal Gear Solid محسوب می شود. به عنوان مثال، او در کانال خود مصاحبه هایی را با صداگذاران نسخه های مختلف سری Metal Gear Solid انجام داده است. به همین خاطر، او نیز به این رویداد دعوت شده بود.

Yong Yea به تازگی در حساب توییتر خود پاسخ سوالات برخی از طرفداران را داده است. او در یکی از توییت هایش در رابطه با مدت زمان MGS V: The Phantom Pain صحبت کرده است. Yong Yea در پیام خود بیان کرده است که که تا کنون، به مدت هشت ساعت این عنوان را بازی کرده است. او می گوید که در طول این هشت ساعت، شش ماموریت اصلی و همچنین چهار ماموریت فرعی را به اتمام رسانده است. با این حال، نکته جالبی که وجود دارد این است که تنها 5 درصد از بازی تکمیل شده است.

با توجه به گفته های او، عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain از مدت زمان بالایی برخوردار است. این موضوع، بسیار خوشحال کننده است و همان چیزی است که طرفداران بازی از اولین عنوان جهان باز سری انتظار دارند. البته برای جزییات بیشتر، باید تا انتشار عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ 1 سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) صبر نماییم و بهتر است که به این اطلاعات به چشم یک شایعه نگاه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید