نسخه PC عنوان Final Fantasy Type-0 HD مشکلات زیادی دارد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶

به نظر می رسد که نسخه PC عنوان زیبای Final Fantasy Type-0 HD، از مشکلات زیادی برخوردار است. ظاهرا، این موضوع به امری فراگیر تبدیل شده است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

مدتی از انتشار نسخه PC عنوان Final Fantasy Type-0 HD می گذرد، با این حال، خریداران بازی در طول این مدت، مشکلات فراوانی را تجربه کرده اند. اگر شما به صفحه بازی در Steam مراجعه کنید، نقد های منفی تعدادی از کاربران، توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. طرفداران با خود بازی مشکلی ندارند اما از مشکلات تکنیکی نسخه PC ناراحت هستند.

یکی از مواردی که باعث ناراحتی PC گیمرها شده، این موضوع است که در بخش Resolution تنها دو گزینه در اختیار کاربران قرار می گیرد. به این معنی که بازیکنان تنها می توانند این عنوان را بر روی رزولوشن 720p یا 1080p اجرا نمایند. این محدودیت در نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight هم وجود داشت.

مورد دیگر این است که فریم ریت بازی، بر روی عدد 30 قفل شده است. البته، نسخه های PS4 و Xbox One هم در 30 فریم بر ثانیه اجرا می شدند و به این نتیجه می رسیم که نسخه PC در این زمینه عملکرد مشابهی دارد. مسلما، این موضوع برای کاربران PC یک محدودیت بزرگ محسوب می شود اما متاسفانه هیچ گزینه ای برای افزایش فریم ریت بازی وجود ندارد.

بسیاری از بازیکنان نسخه PC، مشکل زیادی در بازی کردن این عنوان با موس و کیبورد داشته اند. همچنین، آنها از دوربین بازی نیز رضایت ندارند. به عقیده کاربران شما برای به دست آوردن یک تجربه خوب باید از دسته X360 استفاده کنید.

تا کنون، کاربران بازی 704 نقد را برای این عنوان ثبت کرده اند. بنابراین با توجه به مشکلات موجود، اگر علاقه مند هستید که نسخه PC عنوان Final Fantasy Type-0 HD را خریداری کنید، بهتر است تا انتشار بروز رسانی بازی صبر نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • نمیدونم چرا بیشتر بازی های جدید مشکل دارن
  از این سبک خوشم نمباد مبارک طرف داراش

  0
  0
 • MR.Easter Egg گفت:

  چی بگم اخه Wilt
  هم pc و هم کنسول عالی اند و هر کدوم ویژیگی های خودشون رو دارن هیچ کدومشون عالی مطلق نیستند بزارید یه خلاصه وار بهشون یه نگاهی بندازیم :
  خب pc دست خودمون هست که سخت افزارش رو با توجه به نیازمون بر داریم و دستمون راحت باز هست برای مثال میتونی یه کارت تایتان انویدیا برداریم یا از سری amd یا کارت gt 440 یا …
  از استیم هم که نمیشه گذشت قدرت و امنیت و تخفیفات ویژه که روی کنسول کم دیده میشه (( نگاه کنید دوستان بعضی از افراد میگن ماکرو وسونی در این زمینه سیستم انلاین ضعیف عملکردن خب من باید به این دوستان بگم که فقط دارن یه قسمت رو میبینن نگاه کنید سران ماکرو و سونی باید فکر همه چیز باشین هزینه سخت افزار کنسول و استیدویو های فرست بارتی انحصاری کردن برخی موارد ترد بارتی سابورت کنسول ها بعد از انتشار تبلیغات و… دوستان اینا رو در نظر نمیگیرن و فقط میان میگن اره تو این قسمت بد عمل کردن منم باید بهشون بگم که اگر مانند سونی و ماکروسافت سران استیم هم این همه مشغله داشتن الان این استیمی که میبینیم این شکلی نبود این همه تخفیف نداشت بیاید منطقی و منصفانه نگاه کنیم))
  و انحصاری های فوق العاده معتاد انگیز Laugh pcبرای مثال dota 2 ,wow In Love
  خب برای کنسول:
  سیستم ea accsee
  انحصاری
  عدم وجود شبحی به نام سیستم مورد نیاز ((نگاه کنید این شبح برای همه فنای pc هست چه اونی که سیستم بایینی داره و چه اونی که سیستم بالای داره بایینی شبح اش اینه که گیم رو بتونه اجرا کنه و بالای هم اینه که گیم رو بتونه رو اخرین تنظیمات بره))
  هر ماه گیم رایگا ن تنها با 50 دلار اونم برای یک سال و سایر خدمات…
  گیم بد و موس کیبورد هم هر دو عالی هستن
  و عوامل دیگه که هم برای pc و کنسول زیادن این جا نمیشه جز به جز برسی کرد مخصوصاً این که به لطف سران سونی و مخصوصاً ماکرو این محدودیت های مد و بشتیبانی از عناوین نسل قبل و … داره از بین میره Wink
  ما گیمرا میدونی چی میگیم میگیم اول گیم بلی بعد داستان و موسیقی گرافیک هنری و گرافیک فنی ولی در مرحله عمل همه چی برعکس میشه در اکثر موارد ولی من این طور نیستم نمیدونم شایدم دارم خودم رو گول میزنم Wilt
  به هر حال امیدوارم تو ابدیت های بعدی همه چی حل بشه

  0
  0
 • Son of Sparda گفت:

  امروز مشکلاتی که تو این بازی داشتم
  1.تو تنظیمات لانچر فقط میشه دوتا رزولشن انتخاب کرد
  2.بازی رو فریم 30 قفل شده که تو بازی پایین تر میاد مثلا رو 20
  3.تنظیمات کنترول خیلی بدی داشته مخصوصا موس

  حیف 23 گیگی که به این بازی دادم Big Frown Big Frown

  0
  0