Atlus: عرضه عنوان Persona 5 برای PC غیر ممکن است!

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۳

این روزها، شاهد عرضه عناوین ژاپنی فراوانی برای رایانه های شخصی هستیم. می توان کمپانی سگا را که در حال حاضر صاحب Atlus نیز می باشد، آغاز کننده این جریان خواند. این کمپانی نه تنها به عرضه عناوین second party خود برای PC پرداخت، بلکه تعدادی از عناوین قدیمی کنسول ها را نیز برای PC پورت کرد. اما اگر تمامی این صحبت ها شما را مانند بسیاری از افراد دیگر، برای عرضه Persona 5 در پلتفرم محبوبتان امیدوار کرد، باید به شما خبر ناامید کننده ای بدهیم.

امروز، مدیر شعبه آمریکا کمپانی Atlus، آقای John Hardin، در پاسخ به سوال یکی از طرفداران بازی مبنی بر انتشار عنوان Persona 5 برای رایانه های شخصی پاسخ داد که Persona 5 قطعا برای PC عرضه نخواهد شد و انجام این کار غیر ممکن می باشد.
البته اگر از دید منطقی به موضوع بنگریم، هیچ دلیلی برای عدم عرضه بازی در پلتفرم PC وجود ندارد. در حالی که ممکن است بسیاری از افراد از شنیدن این موضوع عصبانی شده و این کار را توطئه بر علیه PC بخوانند. اما باید دو مورد را در نظر گرفت: اول اینکه Atlus یک ناشر کوچک با بودجه محدود می باشد و قطعا ساخت نسخه PC بازی به نیروی انسانی و بودجه نیاز خواهد داشت. دوم این که Persona 5 یک بازی ژاپنی بوده که این بازی ها طرفدار کمی در میان جامعه PC بازان دارند، در نتیجه می توان عرضه بازی برای پلتفرم PC را غیر ضروری خواند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید