Yoshinori Ono: اخبار جدیدی از Street Fighter V در نمایشگاه PAX Prime و TGS 2015 اعلام خواهد شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵

به تازگی آقای Yoshinori Ono، سازنده بازی Street Fighter V اعلام کرده است که منتظر معرفی های جدیدی در PAX Prime و Tokyo Game Show امسال باشید. البته مشخص نیست که این معرفی ها چه خواهد بود ولی به احتمال زیاد شاهد شخصیت های جدیدی خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

امروز آقای Yoshinori Ono در صفحه ی خود در توییتر اعلام کرده است که:

ما در حال آماده سازی برای رونمایی از اخبار جدید برای Street Fighter V در هفته‌ی آینده در PAX Prime هستیم.

همچنین او در ادامه افزود که در یک نمایشگاه نا مشخص در اوایل ماه سپتامبر شرکت خواهد کرد اما این تمام ماجرا نیست. آقای Yoshinori Ono در توییت دیگری اعلام کرد:

تیم ژاپنی ما همچنین در حال آماده سازی خود برای نمایشگاه Tokyo Game Show می‌باشد. من دیروز توانستم برنامه ی آن ها را ببینم. آن ها برنامه های بسیار سرگرم کننده و خنده داری برای این نمایشگاه دارند.

به احتمال زیاد این اخبار مربوط به معرفی شخصیت های جدید باشد تاکنون شخصیت های Ryo ،Chun-Li ،Nash ،M.Bison ،Birdie ،Cammy ،Ken ،Necalli و Vega برای بازی معرفی شده اند. نسخه‌ی اولیه بازی دارای 16 شخصیت خواهد بود اما به مرور و از طریق به روز رسانی های رایگان شخصیت های بیشتری در دسترس خواهند بود.

نمایش های بازی تا کنون بسیار عالی بوده و مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. با وجودی که نسخه ی بتا دچار مشکلاتی شد اما افرادی که بازی را تجربه کردند، بسیار از آن راضی بودند.

همچنین Capcom با همکاری ویژه خود با سونی قصد دارد در روز 6 دسامبر در جریان نمایشگاه PlayStation Experience مسابقات Capcom Cup را برگزار کند. این مسابقات با پشتیبانی سونی برگزار خواهد شد و جایزه ویژه ای برای برنده‌ی آن در نظر گرفته شده است.

بازی Street Fighter V در سال 2016 فقط برای پلتفرم های PS4 و PC عرضه خواهد شد.

باید منتظر رونمایی های آقای Ono در این دو نمایشگاه باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید