سازندگان Witcher 3: بسته های الحاقی رایگان باید یک استاندارد باشند نه یک استثنا

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲

بازی The Witcher 3: Wild Hunt تا به حال 16 قطعه از بسته های الحاقی خود را از زمان انتشارش در ماه مه دریافت کرده است و همچنان این رویه ادامه دارد. سازندگان این عنوان اظهار می‌کنند که بسته های الحاقی باید رایگان باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تمامی بسته های الحاقی‌ای که برای بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شده اند، رایگان بوده‌اند و پولی در ازای آنها از بازیکنان گرفته نشده است. این بسته های الحافی به صورت قطعه قطعه و هر هفته در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند.

به تازگی شرکت CD Projekt RED تعداد 16 محتوای اضافه را به بازی افزوده است که همگی آنها قابل دسترسی می‌باشند. یکی از جدیدترین ویژگی های این عنوان که به تازگی به آن اضافه شده است، حالت New Game Plus می‌باشد. شما با استفاده از این حالت می‌توانید بازی خود را از اول شروع کرده و وسایل بازی قبلی خود را به همراه داشته باشید.

شرکت CD Projekt RED بسیار از واکنش بازیکنان خوشحال است و امیدوار است که سیاست های این شرکت در مورد بسته های الحاقی، چیزی را در صنعت بازی عوض کند.

آقای Marcin Iwiński -یکی از موسسان شرکت CD Projekt RED- در این باره می‌گوید:

من واقعاً می‌خواهم چنین ابتکاراتی به یک استاندارد تبدیل شوند، نه اینکه یک استثنا نسبت به قانون اصلی باشند. من امیدوارم که بازی The Witcher 3: Wild Hunt یک مثال خوب در این زمینه باشد.‌

در حالی که بعضی از افراد می‌گویند که این بسته های الحاقی فقط لباس و لوازم پوشیدنی برای بازی هستند و در واقع محتوای پرباری را به بازی اضافه نمی‌کنند، اما در هر حال، انتشار این بسته های الحاقی به رایگان در این عصر کاری بسیار بی نظیر می‌باشد. بعد از این بسته های الحاقی بازی The Witcher 3: Wild Hunt، محتوای اضافه دیگری با قیمتی قرار دارد که از قیمت بسیاری از بسته های الحافی بازی های AAA کم قیمت تر می‌باشد و همچنین قول وجود محتوای بسیار در آن داده شده است.

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید