حجم نسخه Xbox one عنوان Mad Max مشخص شد | Xbox خود را برای سفر به Wasteland آماده کنید!

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶

در حالی که عنوان Mad Max، جدیدترین ساخته استودیو Avalanche Software، مراحل پایانی ساخت خود را دنبال می کند و قرار است تجربه ای بی نظیر در گشت و گذار در محیط Wasteland بعلاوه مبارزات ماشین ها در یک فضای پس از آخرالزمانی را به بازیکنان ارایه دهد. حال با توجه به صفحه فروش بازی در فروشگاه Xbox می توان به فضای مورد نیاز برای نصب بازی پی برد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

با توجه به فهرست موجود در صفحه Xbox Marketplace، دارندگان کنسول Xbox one برای تجربه عنوان Mad Max به ۳۲GB فضای خالی احتیاج خواهند داشت. همان طور که مشاهده می کنید بازی به فضای زیادی احتیاج دارد، به خصوص که عناوینی مانند Witcher 3: Wild Hunt و Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain تنها به ۲۵GB فضای خالی برای نصب احتیاج دارند.

Mad Max برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox one، هم‌ زمان با عنوان Metal Gear Solid 5 در اولین روز ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. بازی داستان مکس عصبانی و رویارویی وی با Scabrous Scrotus، فرزند Immortan Joe را روایت می کند. در این عنوان Interceptor، ماشین مکس توسط Scabrous Scrotus به سرقت رفته و وی سفری را برای ساخت Magnum Opus و انتقام از Scrotus آغاز می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید