FlatOut 4: Total Insanity رونمایی شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۱

Strategy First، تهیه کننده فرانچایز FlatOut امروز از همکاری استودیو حرفه‌ای و پرسابقه Tiny Rebel Games با استودیو Kylotonn Entertainment برای ساخت جدیدترین عنوان سری یعنی FlatOut 4: Total Insanity خبر داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

در کنار این خبر Strategy First اعلام کرد که Tiny Rebel Games در تمامی مراحل ساخت عنوان FlatOut 4: Total Insanity، همکاری خواهد کرد. در همین راستا Lee Cummings، کارگردان استودیو Tiny Rebel Games در بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما از سال ها پیش به‌دلیل جذابیت، در دسترس بودن و مبارزات جذاب در قابل مسابقات رانندگی، یکی از طرفداران سرسخت فرانچایز FlatOut هستیم. تیم Kylotonn، با ساخت این سری تجربه فوق العاده‌ای را از یک عنوان ریسینگ به ارمغان آورد. حال ما توسط همکاری با این استودیو، امیدواریم تجربه جدیدی در فرانچایز FlatOut به وجود آوریم که کاملا براساس علایق طرفداران بازی بنا شده باشد و دارای تخریب های فراوان سری، امکانات محیطی پیشرفته و مشارکت جامعه طرفدار بازی برای پیشرفت FlatOut 4 باشد.

با توجه به توضیحات بالا طرفداران می توانند شاهد یک سطح بی‌نظیر و جدید از طراحی یک بازی بوده و آن‌چه را که دوست دارند در بازی شاهد باشند، به گوش سازندگان بازی برسانند.
Tiny Rebel، Kylotonn و Strategy First در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را در مورد بازی منتشر خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید