Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition برای PS4 نسخه کلکسیونی خواهد داشت

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵

نسخه Enhanced Edition بازی Risen 3: Titan Lords قرار است یک نسخه کلکسیونی ویژه برای کنسول نسل هشتمی سونی داشته باشد. برای اطلاع از محتویات بسته و تصاویر آن با گیمفا همراه شوید.

این نسخه از بازی در یک بسته بندی فولادی عرضه خواهد شد و شامل یک CD از soundtrack های بازی، کتاب طراحی های هنری بازی با جلد سخت، یک پوستر دو طرفه، نقشه بازی و کارت های هنری می باشد. این نسخه از بازی در مناطق انگلستان، آلمان، استرالیا، سویس، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و مناطق شمالی اروپا در دسترس خواهد بود.
در کنار رونمایی این نسخه استودیو Piranha Byte، سازنده بازی، یکسری اسکرین شات جدید نیز از بازی منتشر کرده که شما را به دیدن آن‌ها دعوت می کنیم:

در پایان نیز شما را به مشاهده تصویر نسخه Collector’s Edition بازی دعوت می کنیم:

بازی Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition سه روز دیگر برای کنسول PlayStation 4 منتشر خواهد شد. گرافیک بازی در PS4، مشابه با پلتفرم PC در تنظیمات Ultra خواهد بود. با این تفاوت که در بخش وضوح تصویر، کیفیت بافت‌ها و عمق دید دارای جزئیات بیشتری می باشد. در کنار این مورد سازندگان ویژگی جدیدی با نام ”ابر حجیم” طراحی کرده اند که در چرخه شبانه روز بازی، به هنگام غروب و طلوع آفتاب آسمانی زیبا و تماشایی را شاهد خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید