عنوان Super Meat Boy Forever در دست ساخت قرار دارد

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، عنوان Super Meat Boy Forever همچنان در دست ساخت قرار دارد و ساخت عنوان Mew-Genics نیز پس از به پایان رسیدن مراحل ساخت نسخه جدید Super Meat Boy، از سر گرفته می شود. برای جزییات بیشتر در ادامه خبر همراه ما باشید.

Team Meat، سازنده عنوان زیبای Super Meat Boy، به تازگی اطلاعاتی را درباره برنامه های استودیو منتشر کرده است. آقای Edmund McMillen که یکی از اعضای اصلی Team Meat محسوب می شود به وبسایت Destructoid گفته است که او به همراه Tommy Refenes در حال کار بر روی عنوان Super Meat Boy Forever هستند. به گفته او، آنها ساخت پروژه های دیگر را متوقف کرده اند.

Edmund McMillen در این رابطه گفته است:

ساخت Super Meat Boy Forever، دوباره شروع شده است و این عنوان در حال حاضر پروژه اصلی ما محسوب می شود. پس از به پایان رسیدن مراحل ساخت عنوان Super Meat Boy Forever، بر روی عنوان Mew-Genics تمرکز خواهیم کرد.

همانطور که می دانید، Team Meat مدتی قبل ساخت نسخه جدید عنوان موفق Super Meat Boy را به علت کار بر روی بازی Mew-Genics متوقف کرد. نسخه جدید Super Meat Boy در آن زمان Super Meat Boy: The Game نام داشت. پس از مدتی اعضای استودیو، عنوان Super Meat Boy Forever را معرفی کردند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید