ویدئو جدیدی از تاریخچه بازی Metal Gear Solid در PlayStation منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱

در حالی که فقط مدت کمی تا عرضه‌ی نسخه‌ی جدید سری Metal Gear Solid باقی مانده است، بخش ژاپنی شرکت سرگرمی های سونی تصمیم به انتشار ویدئویی از تاریخچه ی این سری در کنسول های PlayStation گرفته است. این ویدئو می‌تواند برای طرفداران سری Metal Gear Solid بسیار خاطره انگیز باشد و آن ها را به وجد آورد. برای مشاهده این ویدیو، با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

به نظر می رسد فقط چیزی حدود 13 روز تا آخرین Metal Gear Solid آقای هیدئو کوجیما و به احتمال زیاد آخرین نسخه این سری باقی مانده است. در این زمان بخش ژاپنی شرکت سونی ویدیویی را منتشر کرده تا اشتیاق طرفداران برای Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بیش تر و خاطرات طرفداران قدیمی این سری زنده شود.

در این ویدئو قسمت هایی از 28 سال تاریخچه‌ی این سری در کنسول های خانواده PlayStation نشان داده شده است. از Metal Gear Solid 1 که برای کنسول PlayStation 1 منتشر شد و اولین بازی سه بعدی در این سری بود تا Meta Gear Solid V: The Phantom Pain که مدتی بعد عرضه خواهد شد، در این ویدئو دو دقیقه ای حضور دارند.

همچنین در پایین می توانید جدول زمانی این سری را در قالب یک تصویر مشاهده کنید.

 

 به طرفداران این سری پیشنهاد می‌شود، این ویدیو را مشاهده کنند تا لحظات و نبرد های تلخ و شیرین خود در این سری بر روی کنسول های PlayStation را به یاد بیاورند.
نکته: زبان ویدئو ژاپنی می‌باشد.
[jwplayer mediaid=”258522″]
 لازم به ذکر است که بازی Meta Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ 1 سپتامبر برابر با 10 شهریور برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین Metal Gear Online هم در ماه اکتبر برای کنسول ها و در ژانویه 2016 برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. باید همچنان منتظر نسخه پایانی این سری ماند و دید که آقای Hideo Kojima برای داستان این نسخه چه چیز هایی در سر داشته است.
 همچنین بر اساس اخبار منتشر شده به نظر می رسد آقای Hideo Kojima هم بر روی ویرایش و تدوین یک ویدئو که در خصوص تاریخچه ی این سری می‌باشد، کار می‌کند. با توجه به مهارت فوق العاده آقای Hideo Kojima در تدوین تریلر ها، به نظر می رسد یک تریلر زیبای دیگر هم در انتظار طرفداران این سری باشد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید