آیا Hideo Kojima در حال کار بر روی پروژه بعدی خود است؟

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷

با انتشار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، کار Kojima با Konami به پایان می‌رسد و بسیاری از دوستداران Kojima منتظر هستند تا دریابند که بازی بعدی او چه خواهد بود. البته Peter Moore (یکی از افراد شاغل در EA) احساس می‌کند که این موضوع به خوبی و با آشتی Konami و Kojima به پایان می‌رسد، در حالی که بسیاری از افراد معتقد هستند که Kojima در حال کار بر روی پروژه بعدی خود است. با ما همراه باشید. 

MrGamer سایتی چینی است. این سایت امروز اعلام نمود که Tencent در حال رایزنی برای استخدام Hideo Kojima برای توسعه یک آی پی جدید است. این سایت باور دارد که این رایزنی‌ها در حال حاضر آغاز شده‌اند.

Tencent یک کمپانی چینی است که بازی‌های مختلف را به چین و آسیا ارائه می‌دهد. همچنین از لحاظ میزان درآمد، آنها یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های دنیا هستند. حتی قسمتی از سهام کمپانی‌های صاحب نام دنیا همچون: Epic ،Activision Blizzard و Riot Game نیز متعلق به Tencent است.

البته این موضوعات تنها در حد یک شایعه هستند و ما باید تا زمان تایید خود Hideo Kojima به انتظار بنشینیم؛ اما نکته مهم، زمان انتشار این شایعات است. مشکلات زیادی بین Kojima و Konami وجود دارد و بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain نیز بزودی منتشر خواهد شد. در نتیجه این ادعا که Kojima در حال کار بر روی بازی دیگری است کاملا با عقل جور در می‌آید.

سوال بزرگ آن است که آیا ممکن است موفقیت Metal Gear Solid V: The Phantom Pain باعث آشتی Konami و Kojima شود؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید