از سلاح های موجود در بتای CoD: Black Ops III رونمایی شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۵

با این که قرار است فردا شاهد انتشار بتای بازی Call of Duty: Black Ops III (فقط بر روی کنسول PS4) باشیم، افرادی زودتر از انتشار رسمی بازی به نسخه بتا دست یافته‌اند. خوبا نی اتفاق تنها یک معنی دارد و آن این است که اطلاعاتی از بازی زودتر لو می‌رود. حال مقداری از این اطلااعات لو رفته، مربوط به سلاح های موجود در نسخه بتا می‌باشد. برای مشاهده اطلاعات مربوط به این اسلحه‌ها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

یکی از سایت هایی که بسشیار زود به نسخه بتا دست یافته است، سایت CharlieIntel نام دارد. این سایت اقدام به انتشار طالاعات این بتا کرده و همان طور که در مقدمه گفتیم، این اطلاعات مربوط به اسلحه های موجود در این نسخه می‌باشد. در اصل، آن‌ها تصاویری از اسلحه‌های موجود در بازی که در بدو شروع برای ما قابل استفاده هستند، انتشار داده اند. در بازی، اسلحه های زیادی وجود دارد ولی باید، با پیشروی در این نسخه و ارتقا سطح خود، از آن سلاح ها استفاده کنید. برای مشاهده تصاویر بیشتر ازا ین شما را منتظر نمی گذاریم. لذت ببرید!

تصاویر منتشر شده:

اینطور که بنظر می‌رسد، اسلحه های موجود در بازی فقط به 5 دسشته مختلف خلاصه می‌شوند و هر کدام، برای خود میزان Damage یا خرابی مخصوص دارند. در کنار کیفیت هدف گیری و سرعت در شلیک. در کل، در این عکس ها می‌توان شرایط و کیفیت هر اسلحه را مشاهده کرد که کمک شایانی به انتخاب ما می‌کند. البته نگران باشید چون همه اسلحه ها مانند هم نیستند و با پیشرفت و ارتقا سطح در بازی، می‌توانید سلاح هایی با شرایط بهتر دریافت کنید.

برای افرادی هم که به دنبال نسخه بتا هستند باید بگوییم، اگر از دارندگان کنسول PS4 هستید، می توانید فردا با دریافت رمزهای نسخه بتا از آن استفاده کرده و لذت ببرید و اگر، از دارندگان کنسول Xbox One و پلتفرم PC خستید، باید بدانید که نسخه بتا برایتان یک هفته بعد یعنی در 4 شهریور قابل بازی خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید