ماه سپتامبر Batman: Arkham Knight را با بتموبیل سری Dark Knight تجربه کنید

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۹

امروز، بسته الحاقی Batmobile pack 1989 برای عنوان Batman: Arkham Knight عرضه شد. در همین راستا کمپانی Warner، تهیه کننده بازی از بسته الحاقی ماه بعد بازی رونمایی کرد. در بسته الحاقی جدید شما می توانید با بت‌موبیل سه‌گانه آقای Christopher Nolan به گشت و گذار در خیابان های گاتهام بپردازید. برای جزئیات بیشتر در مورد این بسته با گیمفا همراه شوید.

این بسته که با نام The 2008 Tumbler Batmobile شناخته می شود، جدا از این بت‌موبیل جدید، دو مسابقه جدید که الهام گرفته از سری Dark Knight می باشند، به بازی افزوده خواهد شد.
بسته الحاقی دیگری که در ماه آینده عرضه خواهد شد، GCPD Lockdown story pack نام دارد و وقایع پس از نسخه Arkham Knight را به تصویر می‌کشد. در این بسته شما در نقش Nightwing خواهید بود و بایستی از نفوذ پنگوئن به اداره پلیس گاتهام جلوگیری کنید.
همچنین The Crime Fighter Challenge Pack #1 نیز در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. در این بسته شاهد 6 عدد چالش AR جدید برای کاراکترهای Batman، Nightwing، Robin و Catwoman خواهیم بود. در کنار این چالش ها لباس اصلی سری Arkham نیز برای بتمن عرضه خواهد شد.

Batman: Arkham Knight هم اکنون برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox one در دسترس می باشد. فروش نسخه PC بازی نیز به دلیل مشکلات فنی فراوان در تعلیق می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید