با 5 دقیقه از گیم‌پلی عنوان Just Cause 3 همراه باشید | هیجان و دیگر هیچ!

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۷

عنوان مورد انتظار Just Cause 3 از آن دسته از بازی های هیجان انگیزی است که به گفته سازندگان آن، تجربه بازی باعث می‌شود که آدرنالین بدن شما فوران کند! برای اثبات این ادعا، استودیوی Avalanche تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی را منتشر کرده است که شما می‌توانید در ادامه مطلب بیننده آن باشید.

تریلر جدید که حاوی پنج دقیقه از گیم‌پلی بازی در حالت Challenge Mode است، قسمت هایی از انفجار برج های عظیم الجثه و سازه های غول پیکر، پرواز با Wingsuit و مبارزه با تجهیزات جنگی را نشان می‌دهد، همچنین تفاوت حالت Challenge Mode با سایر حالت های بازی قابل مشاهده است. در این تریلر، توضیحات آقای Roland Lesterlin؛ کارگردان بازی نیز، گنجانده شده است. اکنون شما را به دیدن این تریلر زیبا دعوت می‌کنم:

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

داستان عنوان Just Cause 3 در شهری به نام Medici به وقوع می‌پیوندد که حاکم آن فردی به نام Di Ravello است. وی انسانی ظلم پیشه و در نزد مردم منفور است. شخصیت اصلی بازی (Rico Rodriguez) موظف است این اوضاع را سر و سامان دهد. علاوه بر درگیری های زمینی، در هوا هم می‌توانید با تجهیزات مختلف بجنگید تا جذابیت بازی برایتان دو چندان شود. قابلیت تخریب پذیری نیز بسیار عالی کار شده است؛ به گونه ای که شما قادر خواهید بود هر چیزی را نابود کنید! همچنین بازی فقط دارای بخش تک نفره خواهد بود. Just Cause 3 در تاریخ 1 دسامبر (11 آذر ماه) برای کنسول های نسل هشتم و کامپیوتر های خانگی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید