سونی: برنامه‌ای برای عرضه جداگانه دسته بازی باندل Darth Vader نداریم

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹

اگر شما نمی‌خواهید یک کنسول جدید PlayStation 4 بگیرید و فقط می‌خواهید قسمتی از وسایل نسخه محدود PlayStation 4 Darth Vader را خریداری کنید، باید به شما بگوییم که چنین امکانی در حال حاضر وجود ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شما نخواهید توانست دسته DualShock 4 موجود در باندل Darth Vader را خریداری کنید. آقای Sid Shuman در پاسخ به کامنت های موجود در وبلاگ PlayStation گفته است:

ما برنامه‌ای در حال حاضر [برای این کار] نداریم.

از طرفی دیگر، خبر های خوبی برای داردندگان کنسول PlayStation داریم. به همراه نسخه Darth Vader کنسول PlayStation 4، چهار بازی کلاسیک به نام های Super Star Wars ،Star Wars: Racer Revenge ،Star Wars: Bounty Hunter و Star Wars: Jedi StarFighter در باندل Darth Vader می باشند. گفته آقای Shuman را درباره این بازی ها می‌خوانیم:

بله، شما می‌توانید این چهار بازی را به طور جداگانه از PS Store خریداری کنید. این بازی ها از تروفی پشتیبانی خواهند کرد!

اگر شما می‌خواهید بدانید که کی می‌توانید این بازی ها را در آمریکای شمالی پیش خرید کنید، یا که قیمت این بازی ها چقدر می‌باشد، گفته آقای Shuman را در زیر بخوانید:

جزئیات پیش خرید و قیمت بازی ها فعلاً منتشر نخواهند شد، اما به زودی اطلاعات مربوطه را در اختیاز شما قرار خواهیم داد.

واقعاً حیف است که دسته باندل Darth Vader به طور جداگانه به فروش نمی‌رسد، زیرا که کاربران واقعاً به کنسول PlayStation 4 دیگری نیاز ندارند؛ اما قطعاً خرید دسته این باندل به طور جداگانه گزینه بسیار خوبی خواهد بود. در هر صورت کاربران خواهند توانست بازی های کلاسیک Star Wars را خریداری کنند و از آنها لذت ببرند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید