قابلیت New Game Plus عنوان The Witcher 3 هم اکنون بر روی PS4 در دسترس است

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴

در نهایت یکی از ویژگی های کاربردی که بیشترین تعداد متقاضی کننده را هم داشت، یعنی حالت New Game Plus، از هم اکنون بر روی دستگاه های PlayStation 4 در دسترس است. برای دریافت جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی CD Projekt RED، این حالت در قالب یک DLC رایگان برای تمامی دارندگان بازی بر روی Xbox Live و PSN در دسترس قرار گرفته است. البته کاربران آمریکای شمالی برای دریافت این قابلیت باید کمی بیشتر صبر کنند، چرا که این حالت فعلا تنها برای دارندگان PlayStation Network اروپا در دسترس قرار گرفته است. طبق گزارشات منتشر شده این DLC همانند دیگر محتویات بازی رایگان بوده و برای دریافت آن به پرداخت هیچ مبلغی نیاز نیست.

New Game Plus DLC حجمی معادل ۱٫۳ مگابایت دارا است و هم اکنون از طریق این صفحه می‌توان آن را دریافت کرد. New Game Plus حالتی است که به شما اجازه می دهد تمامی وسایل و تجهیزات خود را از دفعه‌ی قبلی که بازی را به اتمام رساندید به دفعه های بعدی بیاورید.

در این نسخه از بازی مبارزات واکنشی تر شده است و زمانی که آن را مشاهده میکنید صحنه‌های مبارزات Assassin’s Creed Unity و Batman «البته با سرعت کمتر» را به یاد می‌آورید. در این نسخه از بازی به انیمیشن های حمله کردن بهای بیشتری داده شده و این انیمیشن ها چیزی حدود ۵ برابر افزایش یافته‌اند. بر اساس گفته‌های طراحان بازی همکنون بیش از ۹۰ سکانس برای صحنه های جاخالی و حمله موجود است بنابراین مبارزات روان تر و لذت بخش تر خواهند بود. در The Witcher 3:Wild Hunt دو نوع ضد حمله وجود خواهد داشت که شامل قلت زدن و چرخش میشود. این بار شما وسایل مختلفی برای شرکت در نبردها دارید. نشانها، شمشیرها، تیروکمان پولادین، جادوها و… غیره همگی به شما تعلق دارد ولی نمیتواند همه را در هرجا استفاده کنید که همین قضیه مبارزات را تاکتیکی تر میسازد. اسباب بازی جدید و کشنده‌ی Geralt یک کمان پولادین است که وقتی با آن هدف را نشانه میروید همه چیز مانند Shadow of Mordor به صورت آرام در می‌‌آید. طراحان می‌افزاید در نسخه‌ی بتای E3 دشمنان بسیار آسان تر طراحی شده بودند تا بازیکنان احساس بهتری داشته باشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید