Hideo Kojima اطلاعاتی را درباره لانچ تریلر MGS V: The Phantom Pain منتشر کرده است

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵

همانطور که می دانید، عنوان مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain تا دو هفته دیگر منتشر خواهد شد و طرفداران سری می توانند پس از یک انتظار نسبتا طولانی، این عنوان بزرگ را تجربه کنند. این موضوع از این جهت که عنوان Metal Gear Solid V به احتمال زیاد پایان کار کوجیما با این سری محبوب خواهد بود، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

کوجیما اخیرا در حساب توییتر خود، اطلاعاتی را درباره لانچ تریلر این عنوان منتشر کرده است. او در حساب خود دو توییت را در رابطه با این لانچ تریلر منتشر کرده است. در اولین توییت، تصویری را مشاهده می کنیم که کوجیما را در مقابل یک صفحه کلید و در یک استودیوی تدوین نشان می دهد. همچنبن، نمایشگری در کنار او وجود دارد که عبارت “در 1 سپتامبر در دسترس می باشد” را نشان می دهد.

مدتی پس از انتشار این پست، کوجیما پست دیگری را منتشر کرد که جزییاتی را درباره لانچ تریلر بازی بیان می کرد. البته متن اصلی این توییت ژاپنی بود اما خوشبختانه حساب توییتر رسمی انگلیسی Hideo Kojima نیز آن را منتشر کرده است.

همزمان با نزدیک شدن به انتشار بازی در حال کار بر روی یک تریلر تازه هستم و اسپویل های اندکی در این تریلر وجود خواهد داشت. در واقع، این تریلر در رابطه با تکامل و هماهنگی سری Metal Gear می باشد.

عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain قرار است در تاریخ یک سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 و PC منتشر شود. در پایان می توانید تصویری که توسط آقای کوجیما منتشر شده است را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید