ماشین جنگی بازی کنید، گوشی هوشمند ببرید!

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

بازی ماشین جنگی تانگوگیمز منتشر شد. این بازی در سبک آرکید بی‌پایان، با شخصیت‌ها و ماشین‌های ایرانی تولید شده است. بازیکنان می‌توانند با مشغول شدن به بخش تک نفره بازی امتیاز گرفته و ماشین خود را ارتقا داده، سلاح‌های جدیدتری باز کنند و سپس با شرکت در رقابت‌های آنلاین، بازیکنان دیگر را به به چالش بکشند.

ماشین جنگی از فاکتورهایی مانند لیدربورد، موسیقی هیجانی و فضای صمیمی برای ترغیب بیشتر بازیکنان به گذران وقت بهره می‌برد. همچنین گفتنی است که به طور مرتب بین مخاطبان وفادار این بازی قرعه‌کشی انجام شده و به دو نفر از برندگان خوش شانس، یک iPhone و یک Galaxy S6 هدیه داده می‌شود.

شرکت بازیسازی تانگوگیمز از سال 1388 به نیت پیشرفت صنعت گیم در ایران کار خود را آغاز کرده و اکنون پس از گذشت 6 سال، بیش از چهار بازی اورجینال (اسپایدروِی، آکروگرلز، کافه ستاره، ماشین جنگی و…)، چند بازسازی موفق (هواپیمای آتاری و ریبیت) و چندین همکاری داخلی و خارجی را در کارنامه خود دارد. سال 94 شاید یکی از پرکارترین سال‌های این شرکت باشد. تمامی بازده چند سال گذشته این شرکت به تولید بازی اختصاص داده شده و سعی بر این است تا بازی “ایرانی” را بیش از پیش در جهان مطرح کنیم.

تولید بازی ماشین جنگی از دو فصل پیش کلید خورد. در تولید این بازی سعی داشتیم یکی از سبک‌های محبوب آرکید بی‌پایان را به ایران آورده و با فضایی ایرانی و وطنی به هموطنان عزیز عرضه کنیم. برای نیل به این هدف اقدام به طراحی شخصیت‌ها و ماشین‌های ایرانی کردیم.

وقت بسیار زیادی صرف رفع مشکلات جزیی و ارتقاء کیفیت بازی، همچنین بخش آنلاین آن شد تا یک بازی منسجم و کامل به دست مخاطبان عزیز برسد. زمان قابل توجهی به یافتن مناسب‌ترین افکت‌های صوتی و موسیقی مناسب اختصاص یافت.

اکنون پس از چند ماه تلاش بی‌وقفه، توانستیم ماشین جنگی را راهی کافه بازار کنیم. برای ترغیب بیشتر مخاطبان به شرکت در لیدربورد و رقابت آنلاین بازی، اقدام به راه‌اندازی یک طرح قرعه‌کشی ماهانه کرده است و هر بار به دو بازیکن خوش شانس گوشی iOS و اندروید تعلق خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید