عنوان Rare Replay جزو 50 بازی پر فروش کشور ژاپن شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، مجموعه بازی Rare Replay موفق شده است که در لیست 50 عنوان پر فروش کشور ژاپن قرار گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که اطلاع دارید، کنسول نسل هشتمی Xbox One عملکرد بسیار ضعیفی را در کشور ژاپن به نمایش گذاشته و نتوانسته است محبوبیت بالایی در این منطقه پیدا کند. به همین خاطر، بسیاری از بازی های کنسول اکس باکس وان فروش پایینی در این منطقه دارند و حتی در لیست 50 عنوان پرفروش نیز قرار نمی گیرند.

در این میان، عنوان Rare Replay عملکرد خوبی داشته است و موفق شده که در رتبه 44 این لیست قرار بگیرد. البته باید به این نکته توجه کنید که تنها 55,000 اکس باکس وان در ژاپن به فروش رسیده است، بنابراین این موضوع موفقیت بزرگی برای مجموعه Rare Replay محسوب می شود.

این مورد چندان غیر منتظره نیست. در واقع، بازیکنان ژاپنی علاقه زیادی به عناوین قدیمی و کلاسیک دارند و مجموعه Rare Replay نیز کاملا با سلیقه آنها سازگاری دارد. در حالی که عناوین AAA کنسول مایکروسافت، فروش بالایی را در این منطقه تجربه نکرده اند، مجموعه Rare Replay توانسته موفقیت خوبی را در این کشور به دست آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید