انتشار Call of Duty: Black Ops III در ژاپن بر عهده سونی خواهد بود

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱

به نظر می‌رسد قرار داد میان اکتیویژن و سونی تنها به محتویات زمانی و انحصاری محدود نمی‌شود و امتیازات ویژه‌تری را برای سونی به همراه دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب همراه با ما باشید.

امروز بخش سرگرمی سونی در ژاپن طی یک بیانیه رسمی اعلام کرد که انتشار نسخه های PlayStation بازی Call of Duty: Black Ops III در ژاپن بر عهده این شرکت خواهد بود.

تا قبل از نسخه Black Ops III، کمپانی Square Enix وظیفه انتشار Call of Duty در ژاپن را بر عهده داشت. اما خوشبختانه این اولین بار نیست که سونی انتشار عناوین اکتیویژن را بر عهده می‌گیرد و در سال گذشته نیز این شرکت با انتشار نسخه ژاپنی عنوان موفق Destiny، این بازی را در ژاپن در انحصار PlayStation نگه داشت. اما برخلاف Destiny که در ژاپن به یک بازی انحصاری PlayStation تبدیل شد، به احتمال زیاد Black Ops III در ژاپن توسط Square Enix بر روی پلتفرم های Xbox و PC عرضه خواهد شد.

طبق این بیانیه نسخه PlayStation 4 در ۶ نوامبر ۲۰۱۵ و نسخه PlayStation 3 در تاریخ نامعلومی منتشر می‌شوند. برخلاف سیاست Square Enix که زیرنویس و دوبله ژاپنی بازی ها را در یک دیسک جداگانه منتشر می‌کرد، در نسخه ژاپنی Black Ops 3 که توسط سونی منتشر می‌شود دوبله و زیرنویس در یک دیسک قرار خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید