بازی Disney Magic Kingdoms به گوشی های هوشمند خواهد آمد

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹

در بخشی از کنفرانس D23 که بر روی بازی های ویدئویی بعدی Disney تمرکز داشت، خبر از ساخت بازیDisney Magic Kingdoms با همکاری شرکت Gameloft برای گوشی های هوشمند آمد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر منتشر شده، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شما در بازی Disney Magic Kingdoms مشغول به ساخت یک پارک خواهید بود که در آن پارک، ساختمان های محبوب شرکت Disney را خواهید ساخت. شما با یک قلعه قدیمی شروع به کار کرده و به مرور زمان پارک مورد نظر خود را طراحی و پیاده سازی خواهید کرد و همچنین می توانید سواری های متنوعی را بسازید که Tomorrowland یکی از آنها خواهد بود.

در هنگام پیشرفت شما، داستان بازی آشکار خواهد شد؛ در این عنوان هم قهرمانان و هم شیاطین بازی Magic Kingdom حضور خواهند داشت؛در طول مراسم D23، شخصیت های Micky Mouse و Maleficent به نمایش گذاشته شدند.

شما می توانید در زیر تصاویر منتشر شده از این عنوان را که در کنفرانس D23 نمایش داده شد، ببینید (البته تصاویر منتشر شده از داخل همایش گرفته شده اند و دارای کیفیت پایینی می باشند).

بازی Disney’s Magic Kingdom در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم های Android ،IOS و Windows Phone عرضه خواهد شد. این عنوان توسط شرکت Disney و با همکاری شرکت Gameloft ساخته خواهد شد.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید