Horizon Zero Dawn پیش از Killzone: Shadow Fall در حال ساخته شدن بوده است!

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۴

استودیو Guerilla Games کار خود با کنسول پلی استیشن 4 را با عنوان Killzone: Shadow Fall شروع کرد که این عنوان در تصاویر گرافیکی و گیم پلی یک نگاه اجمالی به کاربران داد که قرار است در نسل جدید شاهد چه چیزهایی باشند. این استودیو عنوان Horizon Zero Dawn را در کنفرانس خبری E3 کمپانی سونی به عنوان پروژه بعدی اش برای پلی استیشن 4 معرفی کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شاید اگر از بیرون به اوضاع این استودیو نگاهی بیندازیم با خود فکر کنیم که این استودیو به جز فرانچایز Killzone، که از سال 2004 بر روی کنسول پلی استیشن 2 و بعد از آن بر روی پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 شروع به انتشار آن نموده است، بر روی عنوان دیگری کار نکرده است ولی طبق گفته های جدید آقای Hermen Hulst، این استودیو کار ساخت Horizon Zero Dawn را حتی پیش از Killzone: Shadow Fall شروع کرده است!

وی همچنین توضیح داد که Guerilla Games چقدر مشتاق بوده است که از کامل بودن موتور Killzone: Shadow Fall پیش از انتشار آن اطمینان حاصل کند. شما می‌توانید سخنان وی را در زیر بخوانید:

این یک چیز عظیمه. یک سود عظیم برای استودیو هنگامی که شروع به انجام آن کرد…  هرچند، خوب… ما در واقع پروژه Horizon Zero Dawn را پیش از آغاز کارمان بر روی Killzone Shadow Fall شروع کردیم. خوب داشتم می‌گفتم، این یک سود عظیم برای استودیو است که کارش را با یک موتور کامل شده شروع کند، اما این موتور کامل شده هنگامی به وجود آمد که ساخت Horizon Zero Dawn شروع شده بود و داشت جلو می‌رفت ولی با این وجود ما در حال کار بر روی Shadow Fall نیز بودیم و یک عنوان آماده انتشار برای پلی استیشن 4 در هنگام عرضه این کنسول یک مزیت بزرگ برای ما بود.

عنوان Horizon Zero Dawn در سال 2016 به طور انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید