شایعه: نسخه بعدی The Elder Scrolls در جزایر Summerset جریان خواهد داشت

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۱

در حالی که Bethesda، سازنده عنوان The Elder Scrolls اعلام کرد که به این زودی‌ها شاهد رونمایی از نسخه جدید فرانچایز نخواهیم بود، همچنان سوالات بسیاری ذهن طرفداران بازی را مشغول کرده است. یکی از این سوالات مربوط به مکان نسخه بعدی این فرانچایز می باشد. حال طرفداران بازی با توجه دقیق به الگو های کمپانی برای انتخاب مکان های بازی به مدارک خوبی دست یافته و به نتیجه رسیده اند که نسخه بعدی فرانچایز در جزایر Summerset در جریان خواهد بود.‌

یکی از مهمترین مدارک برای اثبات موضوع، اشاره‌های فراوان بازی به قلمرو Thalmor ها می باشد. پرداختن به موضوعات سیاسی موجود در قلمرو Thalmor ها می تواند داستان جذابی را برای نسخه جدید بازی به وجود آورد. از خارج شدن کنترل منطقه از دستان آن‌ها گرفته تا سخت‌گیری بر مردم و پایه ریزی برای یک انقلاب می تواند سوژه های خوبی برای شکل‌دهی داستان نسخه جدید بازی باشند. دلیل دیگر مناسب بودن Summerset بعنوان مکان اصلی نسخه بعد، وجود نژادهای مختلف در محیط Summerset می باشد.
مکان های موجود در دو بازی گذشته شهرها و روستاهایی بودند که عمدتا از آن‌ها در نسخه های قبلی فرانچایز یاد شده بود. حال در صورتی که نسخه بعدی در Summerset جریان پیدا کند، بازیکنان قادر به تصور کردن بخش زیادی از مکان های موجود در آن خواهند بود. در ضمن با توجه به تکنولوژی های موجود در نسل جدید، با قرار دادن Summerset به عنوان محیط اصلی نسخه جدید، Bethesda قادر به طراحی و ساخت یک محیط بی‌نظیر خواهد شد.

با توجه به صحبت‌های بالا، به نظر شما Summerset مکان خوبی برای نسخه بعدی The Elder Scrolls خواهد بود؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید