Mass Effect Andromeda نسخه WiiU نخواهد داشت

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۹

اینطور که معلوم است، در هر هفته یکبار شاهد انتشار اطلاعات اندکی از جدیدترین عنوان در حال ساخت استودیو BioWare یعنی Mass Effect Andromeda هستیم. در گذشته ما شاهد اطلاعاتی از قبیل چگونگی ساخت یک نژاد بیگانه و همچنین تصاویری از تجهیزات کاراکتر اصلی بازی بودیم. امروز نوبت به انتشار اطلاعات جدیدی از نژاد های قدیمی که قرار است در Andromeda نیز به ایفای نقش بپردازند شده است.

آقای Michael Gamble، تهیه کننده بازی در پاسخ به سوال یکی از طرفداران بازی در شبکه توییتر که پرسیده بود در نسخه جدید خبری از نژاد Asari هست، طوری پاسخ داد که ممکن است این نژاد در آینده نزدیک برای نسخه جدید رونمایی شود. Gamble به این شخص پاسخ داد: هرگز نگو هرگز.
در کنار این موضوع وی آخرین امیدها برای عرضه بازی در کنسول WiiU را نیز از بین برد. کاربر دیگری در توییتر از وی در مورد عرضه بازی در کنسول Nintendo سوال پرسید که هر چند جواب وی کاملا منفی نبود، اما اعلام کرد که بازی برای PC و کنسول های سونی و مایکروسافت در دست ساخت است.

در خبری دیگر Jos Hendriks در شبکه توییتر از کار خسته کننده، اما ضروری خود خبر داد. وی اعلام کرد که در حال سند‌سازی چیزهای ساخته شده در بازی است. کاری که با وجود اینکه خسته کننده و بی هیجان است، اما سازندگان بدون آن قادر به ادامه دادن مراحل ساخت بازی نخواهند بود، بخصوص برای عنوان بزرگی مانند Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda در سال 2016 میلادی برای پلتفرم های PS4، PC و Xbox one عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید