ناتی داگ: ما هایپ نمی‌کنیم، Uncharted 4 هیچ‌گاه شکست نخواهد خورد!

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲

در جهان بازی های امروزی، بعضی از عناوین با تبلیغ های پر سر و صدا و هایپ های فراوان قبل از انتشار بسیاری را دلگرم می‌کنند، ولی هنگامی که نوبت به عمل می‌رسد، آن‌ چنان ظاهر نمی‌شوند. در عوض، بعضی دیگر از بازی ها با کمترین ایجاد توقعی از گوشه ای وارد می‌شوند و با کسب نتایج عالی همه را شگفت زده می‌کنند! عنوان مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End نیز، گاها با تعریف های و تمجید های سازندگان خود همراه شده و بعضی ناتی داگ را به هایپ کردن متهم می‌کنند ولی هنگامی که پای نمایش هایی از بازی به میان می‌آید، ناگهان همه متوجه حقیقت‌گویی استودیو شده و تازه در می‌یابند که آن همه ابراز نظر های پیشین درباره بازی، چیزی جز حقیقت نبوده است!

در مصاحبه جدید PlayStation Germany با مدیر روابط عمومی ناتی داگ؛ آقای Arne Meyer، ایشان توضیح داده اند که Uncharted ۴: A Thief’s End را هیچ‌گاه تخریب نخواهد کرد و بازی با شکست مواجه نخواهد شد. آقای Meyer گفته است که تیم توسعه دهنده آن ها متشکل از ۲۰۰ عضو می‌باشد که همواره در حال کار بر روی بازی هستند؛ در نتیجه باید از خروجی نهایی مطمئن بود و بازی افتخارات سری را تکمیل خواهد کرد:

تمام تلاش ها و زحمات ما برای ساخت یک بازی عالی است. در اینجا همه با علاقه به بازی و شخصیت آن می‌نگرند؛ بنابراین ما با دقت بسیاری، در تلاش برای خلق یک داستان و تجربه ناب هستیم و در داخل استودیو، همه به Uncharted اهمیت می‌دهند، همه به Nathan Drake اهمیت می دهند. یک تیم خبره ۲۰۰ نفری که هر روز با عشق و علاقه بر روی بازی کار می‌کنند و تلاش دارند که بهترین نتیجه ممکن را بدست آورند. پس چگونه ممکن است که حاصل کار مطلوب نباشد.

وی ادامه داد:

اگر شما در حال ساخت اثری این‌چنینی باشید، تمام راه و روش های ممکن را به کار خواهید گرفت و اگر احساس کنید که چیزی و یا گفته کسی باعث بهتر شدن اثر شما می‌شود، تلاش خواهید کرد که آن ها را بشنوید و این دقیقا کاری است که ما انجام می‌دهیم؛ بازخورد ها به بهتر شدن بازی کمک خواهند کرد و این امر، انگیزه ای را بوجود آورده است که همه افراد تیم تمایل دارند درباره بازی صحبت کنند. به این خاطر است که آقای Neil Druckmann درباره داستان بازی صحبت ‌می کند و همه طراحان ارشد خواهان سخن گفتن درباره بخش های خاص پروژه هستند و من اسم آن را هایپ نمی‌گذرام، همه به دنبال شنیدن بازخورد های مردم هستند؛ همین است که بازی ما را به اثری خاص تبدیل کرده، همین است که مشوق ما در منقل کردن نشان افتخار فرانچایز Uncharted به بازی جدید بوده است!

با توجه به این اظهارات با خیالی آسوده از این که ناتی داگ تمام تلاش خود را وقف بازی خواهد کرد، باید منتظر آخرین ماجراجویی Nathan Drake به تماشایی ترین شکل ممکن باشیم. عنوان Uncharted 4: A Thief’s End به احتمال زیاد در تاریخ ۹ مارچ ۲۰۱۶ (۱۹ اسفند) به صورت انحصاری برای PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید