بازی Grow Home در ماه سپتامبر برای PS4 منتشر خواهد شد + تریلر

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۳

بازی مستقل Grow Home مدتی پیش برای رایانه های شخصی منتشر شد و کسی احتمال نمی‌داد تا مدت زیادی خبری از انتشار این عنوان برای کنسول ها منتشر شود، اما سازندگان بازی به تازگی خبر از انتشار این عنوان برای کنسول PlayStation 4 داده اند. یک تریلر نیز در این باره منتشر شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی Grow Home در مورد گیاهی به نام BUD می باشد که هدف خود را رشد کردن و نجات دادن محل زندگی خود می‌بیند. شما در این بازی باید به BUD کمک کنید تا رشد کند و هر چه بلند تر شود و بتواند حیات اطراف خود را نجات دهد. در صورتی که شما نتوانید این ماموریت را به انجام برسانید، سرنوشت بدی در انتظار BUD خواهد بود.

بازی Grow Home توانسته بود نمرات خوبی را در نسخه رایانه های شخصی کسب کند و با متای 75 کار خود پایان دهد. سازندگان بازی گفته بودند تا به موقعیت و فروش مورد نظرشان در نسخه رایانه های شخصی نرسند، خبری از نسخه کنسول ها نخواهد بود. اما حال با اعلام منتشر شدن این بازی برای کنسول PlayStation 4 معلوم است که سازندگان از فروش نسخه رایانه های شخصی راضی بوده اند.

بازی Grow Home قبلاً برای رایانه های شخصی منتشر شده بود و حال به گفته سازندگان این عنوان در ماه سپتامبر برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

شما را دعوت به دیدن تریلر نسخه PlayStation 4 می کنیم.

[jwplayer mediaid=”257507″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید