مدیر بازاریابی Xbox درباره تلاش های مایکروسافت برای موفقیت در منطقه اروپا صحبت کرده است

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۰

همانطور که می دانید، برند محبوب PlayStation همواره حضور گسترده ای در منطقه اروپا داشته است و مایکروسافت در نسل هشتم تلاش زیادی کرده است تا به جایگاه مناسبی در این منطقه دست یابد. بر طبق صحبت های آقای Graeme Boyd، مدیر بازاریابی Xbox، آنها اکنون وضعیت بهتری در این منطقه دارند. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Boyd اعتراف کرد که کنسول نسل هشتمی Xbox One در زمان معرفی، شرایط چندان جالبی نداشته است. البته به عقیده او اکثر مشکلات ابتدایی اکنون بر طرف شده اند و این مورد باعث شده است تا محبوبیت کنسول Xbox One در اروپا افزایش پیدا کند.

Boyd اعتقاد دارد تغییراتی که مایکروسافت در طول این مدت ایجاد کرده است، نحوه توجه کردن آنها با بازخورد های هواداران و پیشرفت ها و بروز رسانی های مداوم باعث شده است که وضعیت این کنسول در اروپا بهبود پیدا کند. او همچنین به بازی های فوق العاده ای که مایکروسافت برای کنسول خود آماده کرده است، اشاره کرد و گفت شگفت انگیز بودن این موضوع را نمی توان انکار کرد.

بر طبق گفته های Boyd، تعداد بالای عناوین انحصاری ای که در سال جاری و سال آینده عرضه خواهند شد شرایطی را به وجود آورده است که بحث کردن درباره رقابت با دیگران را به یک موضوع بی معنی تبدیل کرده است. او احساس می کند در حالی که آنها بازی های زیادی را در برای امسال در نظر گرفته اند، سایر کنسول ها در این زمینه وضعیت چندان مطلوبی ندارند.

Boyd فکر می کند که مایکروسافت مسیر درستی را در پیش گرفته و امیدوار است که بازیکنان اروپایی توجه بیشتری به آنها داشته باشند. مراسم مایکروسافت در Gamescom 2015، تلاش بزرگ آنها برای نفوذ بیشتر در منطقه مهم اروپا بود. او احساس می کند که مایکروسافت در این مراسم به طرفداران خود اعلام کرده است:

این تمام چیزی است که در اختیار داریم، ما به درخواست های شما گوش کردیم و می خواهیم که از این به بعد بیشتر به شما توجه کنیم.

Boyd می گوید در شرایط کنونی، بهترین کاری که مایکروسافت می تواند انجام دهد، توجه بیشتر به مخاطبان بازار اروپایی و پاسخ دادن به بازخورد های آنها می باشد. او تایید می کند که برنامه فیل اسپنسر برای موفقیت بیشتر در اروپا، یک شبه محقق نمی شود.

او می گوید:

زمانی که اسپنسر در این رابطه صحبت می کند، مشخص است که به این موضوع فکر می کند و زمانی که موضوعی در ذهن اسپنسر باشد، همانطور که در سال های گذشته نیز مشاهده کرده ایم، تغییراتی رخ خواهد داد.

در پایان، Boyd به موفقیت بالای برند PlayStation در اروپای مرکزی و به خصوص در کشور هایی نظیر فرانسه، ایتالیا و اسپانیا اشاره کرد. با این وجود، او احساس می کند که کنسول اکس باکس وان با وجود بازی های قدرتمند و ویندوز 10 می تواند محبوبیت زیادی در این منطقه کسب کند و آنها در مقایسه با گذشته در شرایط بسیار بهتری قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید