یکی از اعضای استودیو Techland درباره عنوان Dead Island 2 صحبت کرده است

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۴

با توجه به گفته های آقای Tymon Smektala که یکی از اعضای استودیو Techland می باشد، به نظر می رسد که برای از سر گرفتن پروژه Dead Island 2 تنها کافی است که Deep Silver از استودیو Techland درخواست کند که ساخت این عنوان را ادامه دهد. برای اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Smektala، اخیرا مصاحبه ای را با وبسایت Videogamer انجام داده است. او در این مصاحبه بیان کرده بود که عنوان Dead Island فرزند این استودیو محسوب می شود، بنابراین، این استودیو ارتباط تنگاتنگی با این IP دارد. او بیان کرد:

من شخصا دوست دارم که بر روی عنوان Dead Island کار کنم، به این خاطر که علاقه شدیدی به این عنوان دارم. من فکر می کنم که در بازار فضای کافی برای هر دو عنوان Dying Light و Dead Island وجود دارد.

او ادامه داد:

در واقع تا زمانی که بتوان موارد متفاوتی را در این دو عنوان مشاهده کرد، این دو بازی از یک دیگر متمایز هستند و خط واضحی میان این دو وجود دارد. بنابراین ساختن آنها امکان پذیر خواهد بود.

آقای Smektala همچنین بیان کرد که از شنیدن این خبر که استودیو Yager دیگر بر روی عنوان Dead Island 2 کار نمی کند، ناراحت شده است. او می گوید که این اتفاقات همواره ناراحت کننده هستند.

او گفت:

اساسا این اتفاق ممکن بود برای ما رخ دهد. همیشه از دیدن چنین رخداد هایی ناراحت می شویم. شما هیچ وقت از شکست یک استودیو دیگر خوشحال نخواهید شد. امیدوارم که در آینده، نسخه های بیشتری از عنوان Dead Island ساخته شود و این اتفاق تاثیر زیادی بر روی استودیو Yager نداشته باشد.

در سال 2012 شایعه ای منتشر شده بود که بیان می کرد استودیو Yager درحال کار بر روی عنوان Dead Island 2 می باشد. هر چند، Deep Silver در آن زمان این شایعه را تکذیب کرد.

در E3 2014 این عنوان به شکل رسمی معرفی شد و قرار بود که در فصل بهار سال 2015 برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر شود. مدتی بعد، شایعه هایی مبنی بر انتشار این عنوان در پاییز 2015 منتشر شد و چند روز بعد از آن، Deep Silver اعلام کرد که Dead Island 2 قرار است در سال 2016 عرضه شود. اما در انتها Deep Silver بیان کرد که Yager دیگر بر روی این عنوان کار نمی کند.

Deep Silver هنوز جایگزینی برای استودیو Yager معرفی نکرده است‌.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید